Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mire jó a szivar, ha nem...

Mire jó a szivar, ha nem tüdőzheti le az ember?

Figyelt kérdés

Elvileg, mint azt mindenki tudja, a dohány ízéért tartják csak a szájban a szivart, és nem tüdőzik le...

Namost én szivaroztam, és annyira nem volt hú de jó íze, hogy meglássam ennek a szájbantartásnak az értelmét. Letüdőzni pedig igen erős mulatság.

Ezek szerint -rendes szájbantartós módszerrel- hozzá sem lehet szokni? Vagy a szájüregben is alakulhat ki függőség?


2009. júl. 18. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
én nem nevezném függőségnek,csak élvezetes és annyi.Nem olyan mint a nikotinfüggőség hogy remeg az ember ha nem kapja meg. :)
2009. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

etetni a rákokat.

(a tüdődben)

2009. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem jó szivart szívtál. Én nem vagyok egy nagy szivaros lány létemre de előfordult már hogy a párommal elszívtunk egy jó Kohiba-t. Nekem nagyon tetszett, az íze sem volt rossz. Hozzáteszem hogy viszont abszolut a cigi ellen vagyok! Cigit még életemben nem szívtam, egy slukkot se. De érdekes a szívar az más. - Nekem.
2009. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Na, ezt én sem tudom. A volt barátom néha szivarozott, én is belekóstoltam, de mindig letüdőztem:D
2009. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egyénfüggő, kinek milyen ízek jönnek be. Azt hogy ez függőséget okoz-e, nemtom, de hosszútávon szájrákot lehet kapni tőle. Így hallottam. Én néha szivarozok, és le is tüdőzöm, de nekem már mindegy, mert sokat is dohányzom.
2009. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel mindig letüdőzöm a szivart, így élvezhető :)
2009. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az íze miatt
2011. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!