Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valami olcsóbb cigit?

Valami olcsóbb cigit?

Figyelt kérdés
olyat ami nem annyira drága a többihez képest és gyengébb...nem szeretem az erőset
2012. aug. 4. 13:16
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nevedből ítélve, 14 éves lehetsz. De javíts ki ha tévedek. Különben legolcsóbban akkor jönnél ki a dologból, ha rendelnél elektromos cigarettát.

[link] --> ezen az oldalon tudsz venni akkumulátort és patront.

Ebben az áruházban pedig löttyöt. [link]

2012. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi...igazad van 14 éves leszek novemberbe :D de nekem nem elektromos cigi kéne....hogy most jelenleg melyik az olcsóbb és gyengébb viceroy,sopiane ilyenek....ezek csak példák voltak tehát oylan kéne amit meg kell gyújtani
2012. aug. 4. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Minek akarsz cigizni?
2012. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hungária kb 1 hónapja még 620 volt, de sláger, szofi szivarka 350 körül van... ha már olcsó kell
2012. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Camel>700Ft és minőség.
2012. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, a hungáriás vagyok.


Én 1x vettem Camelt ( valami limitál kiadású kék-fekete dobozos ), de az nekem valami iszonyat... 100x jobb volt a GoldenGate, Bond. Ízlések és pofonok :)

2012. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
na a hungáriásnak üzenném: :D köszi csak engem ezek érdekelnek mint pl: goldengate,pallmall,viceroy,sopiane,marlboro és melyik a gyengébb ezek közül és mennyibe kerülnek :D
2012. aug. 5. 18:49
 8/14 anonim ***** válasza:

hungáriás vagyok...


Ezek, golden g., vice... azthiszem már 670-690ért vannak a legolcsóbb helyen is .

Szürke viceroy-golden g. az nagyon hegyilevegő :) Többi meg drágákk ezekhez képest. Marlboro már 780 körül mozog

2012. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és hogy kell meggyújtani? :D mert haver gyújtotta meg nekem mindig úgy hogy az ő szájában volt de...valami olyasmit mondott hogy úgy kell meggyújtani hogy szívod miközben gyújtod meg és amikor lángra kap szívod még és kifújod O_O ez így van?
2012. aug. 5. 19:12
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
úristen b@zdmeg,szerinted hogy kell egy k*rva cigit meggyújtani? azta a k*rva,ez kiverte nálam a biztosítékot...szerintem te is csak azért cigizel,mert "nagy" vagy tőle,pedig nem. később bánni fogod,hogy milyen hülye voltál fiatalon :D ne cigizz,nem kell divatmajomnak lenni
2012. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!