Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi töltéssel kapcsoltaos...

Cigi töltéssel kapcsoltaos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig barna sopianae-t szívtam, csak már kezdem sokalni az árát, és az lenne a kérdés, hogy ha külön veszek dohány és hüvelyt(mind a kettő szofi barna...), akkor az ugyan olyan lesz mint a sima? itt az ízre gondolok, és a szűrő filter nagyságára, minőségére gondolok...


értelmes válaszokat előre is kösz


17/F



2012. aug. 5. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a saját magad által készített nem olyan jó sőt erősebbnek is érzem.Habár Barna Sophie után megváltás bármi.
2012. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem bejön, miért te mit szívsz? Régebben Golden Gatet szívtam, de az ergya, mondjatok valamit ami jó tölteni, és nem túl drága
2012. aug. 5. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
bármilyen cigit töltesz, sokkal erősebb büdösebb, és sokkal több lesz a füstje. szüleim szívnak kék szofit, ugyancsak kék hüvellyel és dohánnyal csinálják otthon. és szörnyű, szerintem felér a dobozos barna szofival. ( utána kipróbáltam a dobozos kék szofit, sokkal jobb volt, mint a töltött.) árban kb. felére jössz ki ha a töltést választod, de 1 órába is beletelhet, mire megtöltesz 1 dobozzal.persze ha többet csinálod negyed óra alatt megvan 2 doboz is. (szüleimnek 10 perc 1 dobozzal megcsinálni.) ja és nem fér 19 szál egy dobozba, hanem csak 16-17. remélem segítettem :)
2012. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az a lényeg hogy kell először venned egy töltőgépet ami kb 700-800 forint között mozog, az OCB és az LD töltőket ajánlom, ezután kell hüvely, vedd meg a legolcsóbbat azis ugyanolyan jó, egy dobozban 200 hüvely van, és max 270 forint szokott lenni.

A dohányből szeretem a barna szofi dohányt de megmondom őszintén a Camelt és a Helikont jobban szeretem, az ár az úgy néz ki hogy 40g dohányt egy doboz cigi áráér veszel meg és kb 2 doboz cigi jön ki belőle.

Ezek vastagabbak, rövid a szűrőjük, erősebbek jóval(kevesebbet is szívok) és hatalmas nagy füstjük van, de amiért igazán jó az az íz, a bolti ciginek szar mű vegyszeres lószar íze van, a töltött ciginek finom dohány íze van nem ilyen mű szar, ezért szeretem nagyon, szerintem állj át a töltött cigire sokkal jobb.

15/f

2012. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!