Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta vagy...

Elektromos cigaretta vagy vízipipa?

Figyelt kérdés
Indoklás?

2012. aug. 26. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a kettő funkciója. De ha mindenképp választani kell akkor VP, azt lehet társaságban is használni és valahogy annak van egy hangulata.
2012. aug. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más a kettő.

Az elektromos cigaretta kevésbé káros. De elég hülyén nézne ki, ha összeülnétek öten és azt adnátok körbe.

Tehát a kérdés elég nehezen megválaszolható.

2012. aug. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy teljesen más a kettő, ne oktassatok ki.

Ennyi erőből kérdezhetném azt is, hogy roller vagy kerékpár?

Vagy sör vagy bor?

2012. aug. 26. 02:56
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
És akkor ezt miért kérdezted?
2012. aug. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Elektromos cigarettát akkor használj, ha le szeretnél szokni a dohányzásról...


A vízipipa (a hírekkel ellentétben) sokkal károsabb a cigarettánál : egy töltet elszívása megfelel 1 doboz cigarettának!!!...

Tehát rosszabb, mintha cigiznél, bár ezt a legtöbben nem érzik, mert a vízen lehűlt füstöt beszívva azt hiszik, hogy nem nyelik a nikotint...


Ha azért szeretnél váltani a cigiről, mert a cigaretta egyre drágább, akkor inkább azt javaslom, hogy vegyél cigaretta-töltőt, multifilteres cigi-hüvelyt és vágott cigaretta-dohányt...

Így jóval olcsóbban gyárthatsz magadnak cigarettát...


Mi is ezt csináljuk már kb. 1 éve.

2012. aug. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem mind a kettőt.

Az előző marha nagy hülyeséget írt a vp-ről,azzal ne foglalkozz!

Oké,hogy nem éppen jó az egészségre nézve,de közel nem olyan káros,mint a cigi!

Pontos,hivatalos bizonyítás nincs,de ha egy kicsit utánanézel,megtalálod magad is a választ.

Meg a vp-nek van egy hangulata,ami az e-ciginek nincs.

azt inkább azok szokták alkalmazni,akik le akarnak szokni.

de én például "kedvtelésből" szívom,a rendes cigink szerencsére nem vagyok a "rabja".

Amúgy tudom,hogy ez nem tartozik a kérdéshez,de én pl. szeretem a szivarkákat is,persze nem mindegyiket.

Szóval lehet,hogy elfogult vagyok! :)

2012. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem dohányzok, mert valamilyen oknál fogva nem tud bennem kialakítani függőséget, szóval nem leszokás miatt kérdeztem, mivel rászokni se tudok.

Inkább az érdekel, hogy ki melyikkel szimpatizál jobban. Igaz valóban különböző, mert a VP dohány, helyhez kötöttebb

és többnyire tényleg társasági dlog. A E-cigi meg csupán csak egy kémiai reakció, cigaretta imitálása, és hordhatósága lévén bármikor beleszívhat az ember 1-2-t is.

Ezek ellenére szerintem lehet választani.

2012. aug. 26. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Vízipipa.Az e cigi egy nagy rakás sz@r.
2012. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a kérdezőnek: attól függ mire kell,ha társaságban akarod használni,illetve hangulatot teremteni akkor VP,ha meg egyedül ki akarsz ülni vagy szobában csak úgy vagy mész valahova és füstölni akarsz akkor e-cigi

az utolsónak: miért lenne rakás sz"a"r? mert te gondolom e-health típusúakat próbáltál... [link] próbálj ki egy ilyet és meglátod...annyi féle ízű cucc létezik,hozzá,hogy most nem sorolom fel:) és ezeket nagyon jól visszaadja és természetesen ha füstért vagy oda azt is megadja:))))

2012. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy-hogy olyan olcsó amit linkeltél?
2012. aug. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!