Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki serdülő, és dohányzi...

Ha valaki serdülő, és dohányzik. A dohányzás bírja gátolni a növekedést?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 19:27
1 2
 1/12 medve5 ***** válasza:
Azt a csekélyke agyat,ami van azt mindenképp!!
2012. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak az agyad növekedését bírja gátolni. Sőt el is kezdte.
2012. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy gátol, hanem visszafejleszt.
2012. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
a serdülőknél köztudott,hogy ha cigizik az illető minden egyes elszívott cigi után csökken 50mm-t. nézz utána be is bizonyították már.
2012. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A lényeg, meg fogsz fulladni alig kapsz majd levegőt nem bír 3 emeletet fellépcsőzni úgy hogy nem köhögsz és szuszog. De a végén megdögl*sz kínok között és akkor majd bánhatod.Gondolkozz el!
2012. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Tapasztalat. Én is elég fiatalon kezdtem dohányozni, kb 15 évesen. Az ismerőseimen észrevettem, hogy a fiúk akik 12 évesen kezdtek cigizni, kis véznák maradtak sokáig. Tehát 16 évesen is nagyfejű 13 évesnek néztek ki. A lányoknál pedig nem alakultak ki formás mellek, hanem olyan pici maradt mint 13 évesen...
2012. szept. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 13 évesen kezdtem cigarettázni és 20 évig, napi 2 dobozzal szívtam. 182cm magas vagyok és 100kg. Nem találom a alacsonyságom és a véznaságom okát. A magasságom úgy nézd, hogy '75-ben születtem és akkor a 182 magasnak számított. Mai viszonylatban sem vagyok kis csíra.
2012. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7.!

Most mit akarsz bizonyítani? Hogy a cigi erősít, és növeszt? Majd írjál az 50. éved körül.

2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kedves #7! Akkor úgy látszik nem általános az amit én tapasztaltam. Lehet, hogy más oka van akkor, hogy azok az ismerősök véznák maradtak... biztos ittak is. és keveset ettek:)

#6-os voltam

2012. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

Kedves kötekedő előzők.


Csak arra akartam rámutatni, hogy nem mindenki lesz satnya kis vézna, nagyfejű féreg, aki cigarettázik. Mert nem mindenkire hatnak egyformán a dolgok. De látom csak veszekedni akartok és nem segíteni a kérdezőnek építő jellegű válasszal, ezért szarjatok gec1t!! :)

2012. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!