Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elfeketethet a tüdőm vagy...

Elfeketethet a tüdőm vagy lehet valami maradandó bajom ebből a kevés cigiből és a sokszoros leállástól?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nagyon stresszesek a napjaim..Héfőtől péntekig egy szálat minden nap elszívok.Hétvégén leállok.De ez csak amióta a suli elkezdődött.Előtte 3 hónapig nem szívtam és előtte se csak napok,hetek,hónapok leállásával!Lehet ebből így bajom?

Ne hülyézzetek tudom hogy egy barom állat vagyok máshogy a stresszt nemtudopm levezetni.. :(


2012. szept. 20. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, persze.De valószínűleg majd 30-40-5évesen fog csak jelentkezni.

Ajánlanék egy nagyon jó stresszleveeztőt. Töb időbe telik mint egy cigi elszívása de garantált a hatás.

kezdj el gyúrni. Amióta csinálom erősebb, izmosabb vagyok és edzés után hihetetlenül jó a közérzetem.

Csak próbáld ki 1-2 hétig.

2012. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Gyúrok minden nap és karatés vagyok!Igazából nem igénylem a nikotint sőtt utálom a szagát is de ez nagyon megnyugtat. :(

És a tüdőm így nem feketethet el?Bajom nincs tőle olyan vagyok mint voltam de sokszor leállok a jobb napoknál akkor hetekre napokra esetleg hónapokra! :)

2012. szept. 20. 17:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és kék multit szívok sajnos!Az ugytudom elég erős :(
2012. szept. 20. 17:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha délutáni dohányos vagy akkor inkább vizipipázz. tovább tart mint a cigi és egészségesebb is és jobban is nyugtat.:)

Hidd el nekem.:) Én is cigiztem mert fudejó aztán a pipa sokkal jobb..:)

2012. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy akkor maszturbálj gyakran, az segít de komolyan mondom!

Én azzal vagyok pont így hogy például karácsony után 2 hétig nem maszturbáltam mert nem volt gondom. Iskolaidőben meg napi 2x.

2012. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem azon fog múlni a feketedés, hogy dohányzol-e vagy sem. egy nemdohányzó budapesti ember tüdeje is úgy néz ki mit egy masszív dohányosé.
2012. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Maszturbálás?Ez most komoly? :)

És igen délutáni dohányos(koca) vagyok! :)

2012. szept. 20. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha fiú vagy..."

Miért? Ha lány, akkor nem maszturbálhat?

Pedig jó ötlet.

2012. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dohányos(koca) <--- valami új állat?
2012. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Marhaság! Senkinek nem feketedik be a tüdeje. Max bebarnul. A röntgenképe lesz fekete, mert nem engedi át a röntgensugarakat. Se.
2013. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!