Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eddig el szivtam 1 arany...

Zoli Bence 05 kérdése:

Eddig el szivtam 1 arany marlbolot most kék multira mentem de valahogy fura az ize és mintha nem kéne miért?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mert sz*r. Minek erőlteted ennyire?
2012. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Multitól mindig tüdőbajt kaptam :( Akkor le is tettem a cigit..
2012. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a multi tele van szintetikus szarokkal, egy nagy szar, fehér szűrővel már kb csak barna szofit szabad venni, a többiben tonnányi vegyianyag van pluszban amik igazi rákot okoznak. Apám 76 éves 40 évig szívta a piros marbit (volt pénz, csak hosszú akár 3(!!) dobozzal naponta), semmi baja nincs! Most is dohányzik, ellenben egy barátommal aki kék multit szívott 12 évig, és daganatos lett... Nagyon szomorú történet, bár nem kell általánosítani, de elhiszem amit látok.
2012. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
A Multi egy műanyag szar.
2012. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. Sajnálom :(

Akkor ezek szerint nem csak én vagyok a Multi ellen :(

2012. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ez velem is így van

nem dohányzom rendszeresen csak bulikban meg alkalmanként haverokkal vagy suli után stb.

általában marbi vagy pall mall ami megy és amikor szivtam utána kék multit rendesen rossz volt.. a piros már másabb de a kék egyszerűen förtelmes volt és nem is kívántam egy darabig

2012. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!