Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A tanárom meglátott cigivel a...

A tanárom meglátott cigivel a kezemben, esélyes hogy elmondják a szüleimnek?

Figyelt kérdés
a menzáról jöttem ki éppen, fülemhez raktam egy szálat és még a kezembe volt a doboz mikor megfordultam, és igen nyílt szemekkel bámult rám a fizika tanárom. gyorsan elraktam, és beparáztam hogy mi lesz. igazából nem tartom valószínűnek mivel az iskolámba járók közül 70% cigizik, a suli előtt is, után is, a menza előtt, a suli melletti bolt előtt, az állomáson... de azért mégis, szerintetek? (gimis vagyok.)
2012. okt. 2. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha elmúltál 18 éves, semmi köze hozzá.

Ha nem, akkor sincs köze hozzá, de lehet, hogy szól a szüleidnek, hogy vigyenek nevelési tanácsadóhoz, vagy ilyesmihez, szerintem.

2012. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az első szóbeli feleletkor kiderül mennyire érdekli a dolog.
2012. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lenne, ha te mondanád el a szüleidnek. Anya, apa, dohányzom. És nem kellene bujkálnod meg dugdosnod. Vagy a legjobb és a legokosabb megoldás a leszokás lenne!! :)

Amúgy nem fogja elmondani, a legtöbb tanár lesz.ja.

2012. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár ki a f*szt érdekel? itt nálunk minden 1,5 ember cigizik én már csak azért sem, jobban szeretem a parfüm illatát magamon, különben is sportember vagyok.

Egyébként utálom az ilyen pökhendi f*szokat akik ilyen apróságoktól érzik fontosnak magukat hogy fúúú te cigiztél akkor ebből balhé lesz. Általánosba elmegy ezen problémázni, de itt már mindenki szerencsére leszarja. Ne parázz már ezen

2012. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy szóvá teszi, szerintem úgy ahogy van letolja biztos csalódott benned hogy te is a dohányzók táborát erősíted de azért nem szól minden egyes tanuló szüleinek, mert nyilván van jobb dolga is. Maximum akkor ha láthatóan bajt okozna neki, köhögést, meg folyton szekálnák érte, esetleg ha csak kényszerből gyújtanál rá, de ez valószínűtlen, csalódás érte őt ttúl teszi magát rajta.

Én osztályfőnököm is látta hogy dohányzok a suli melletti utcában meg osztálykiránduláson mégsem szólt a szüleimnek mert neki semmi köze hozzá. Ő meg is mondta nekem magától hogy minek szívom azt, de nem akar beleszólni mert az én döntésem, ő neki semmi köze csak egy véleményt mondott és ennyi.

2012. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon mindenki akkora hülye, amekkora csak akar lenni, már tinégerként is, úgyhogy nem hiszem, hogy különösebben izgatná magát rajta.
2012. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!