Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigidohányt ajánlotok...

Milyen cigidohányt ajánlotok ami nem túl drága, és nem túl erős?

Figyelt kérdés

Van szürke is? Mennyibe kerül,milyen fajta? Jó minőségű?

Vagy Ti milyet ajánlatok?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2012. okt. 7. 15:34
 1/5 anonim válasza:
Én egy darabig mentolos Golden Gate-et töltöttem! A mentol az még mutatóban sincs meg az ízében, de azért nem olyan rossz! Csak sajnos visszaszoktam a nagy kedvenc, kék camel-hez, főleg, hogy most van roppantós változata is
2012. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is kék Golden Gate-t szoktam,ezért kérdeztem,mondom valami újdonság. :)
2012. okt. 7. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a sárga Helikont szeretem, mert gyengébb, és az íze is bejön.
2012. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. okt. 8. 17:33
 5/5 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, semmilyent. Minden olyan anyag, ami a szervezetbe jut és életidegen, mérgezi a szervezetet. Persze, enni, inni kell, de dohányzás és alkohol nélkül ragyogóan el lehet élni. A dohányzás, az alkohol köztudomásúlag káros a szervezetre és mindenkinek, kivétel nélkül megrövidíti az életét. Annak is, aki az ital és a dohányzás mellett is elél 90 évig, de lehet, hogy anélkül 100 évnél is tovább élne. Persze, mindenki maga dönti el, hogy mivel rövidíti meg az életét, ha már megunta a Földi létet.
2014. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!