Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kik ellenzik körülötted, hogy...

Kik ellenzik körülötted, hogy dohányzol?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

ellenzik? úgy érted nem örülnek neki? Természetesen a szüleim akik a gyerekük egészségét tartja szem előtt és nem dohányzók alapból. Főleg édesanyám a kardiológia osztály vezetője,gondolhatod:) De nem tudnak mit tenni csak nem örülnek neki ennyi,felnőtt ember vagyok és tudják hogy tudom a veszélyeit. Ahogy minden dohányzó ember.

Ezért nem értem ezeket az idióta képeket most a cigin.

De ez másik téma,bocsi.:)

2012. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
anyám-apám. bár ők is cigiznek csak ugy nem akarják hogy az én életemet tönkre tegyem.
2012. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

én ellenzem hogy anya cigizik.......

Meg a nevelőapám.Az egész lakásban csukott ablaknál,napi 2 doboz/fő...

A wcre se tudok elmenni reggel suli előtt mert büdös leszek.Nevelőapám ott trónol egy óráig cigivel a kezében.Cigi szagra kelek minden reggel.És már krvára elegem van

2012. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

anyám, de csak mert sokba kerül

soha nem azzal piszkál hogy árt a szervezetemnek

2012. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
gondolom azért mert úgy gondolja hogy felesleges mondania.....
2012. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki.Itthon pl nem is tudják.
2012. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyám, apám, az egész szűkebb család(az egyetlen dohányos a családban az egyik nagyanyám volt, aki tüdőrákban halt meg..). Osztályfőnököm, pár osztálytársam.
2012. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Én nem dohányzom. De kib*szottul ellenzem, mikor valaki dohányzik mellettem, mert az a szag, amit a dohányfüst okoz elképesztő. Hát még a szaga a dohányos embernek.... FUJJJJJ
2012. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki aki nem dohányzik, csak nem mindenki mondja meg a véleményét a legtöbb ember megtartja gondolatnak xD De az is előfordul, hogy olyan embert zavar aki szintén dohányzik :D Én amúgy nem dohányzom mert szerintem semmi értelme. Csak egy büdös szaros fostos találmány amibe függőséget okozó szer van (nikotin) és ezért szívják sokan. Az én szemembe egy dohányzó ember olyan mintha egy béka seggét nyalogatná vagy éppen behajolna egy kocsi alá és annak a kipufogó csövét pippantaná le. Na meg még drága is... Őszintén??? Igen nagyon is zavar, hogy ilyen sok hülye ember vesz körül akik még a kisujjukat is kiszívnák ha lenne benne nikotin.
2012. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!