Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marihuanna miért van ez?

Marihuanna miért van ez?

Figyelt kérdés
kiszoktam hagyni heteket sokszor napokat és nem jön be a cucc.régeben bejött de most alig érzem .vagy ez attól is lehet hogy már nem érdekli az embert?
2012. okt. 11. 17:56
1 2
 1/15 tetris ***** válasza:
0%
Azért nem jön be a cucc, mert a szervezeted hozzászokott, és már többre lenne szükséged ahhoz, hogy elérd a korábbi élményt. Függő lettél kedves barátom!!!!!!!!
2012. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem a függöségre kérdeztem irtam fentebb hogy heteket honapokat kihagyok akkor hogyan lenék függö?
2012. okt. 11. 18:03
 3/15 Francesco92 válasza:
0%
szerintem is függő lettél...próbálj ki másikat vagy szívj többet...(vagy inkább felejtsd el,vagy próbálj ki valami keményet nem füvet)
2012. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
dehogy probálok csak feltettem ezt a kérdést!
2012. okt. 11. 18:06
 5/15 tetris ***** válasza:
100%
Talán átver a díler, és nem egészen tiszta a cucc. Belekever valami teafüvet, vagy ilyesmit. De ha már sikerült kihagynod heteket, hónapokat, akkor talán már abba is hagyhatod végleg.
2012. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Ja ja, igaza van előzőnek, már túl gyenge neked a marihónalja. Valami újabbat, erősebbet, jobbat kell kipróbálni.

Például van ez a "krokodil" becenevű anyag, az oroszok tolják heroin hiányában. Lerohadnak tőle rólad az izmaid, a bőröd, egy "élő" horrorfilm leszel. Ha abbahagyod, beledöglesz, ha folytatod úgy is.

Aztán ki tudja, hogy melyik új fejlesztésű, -még-legális mérgeknek vannak hasonló mellékhatásaik. Meg, hogy melyiket keverik bele az oreganóba, amit szívsz, hogy fűnek érezd.

További jó drogozást, majd csak kiselejtez a természet téged is a többivel együtt.

(arra egyébként gondoltál már, hogy a nagynagy hírű drogoknak azért volt hullámokban sikere, nem folyamatosan, mert mindig kidöglöttek a fogyasztóik)

2012. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetris ***** válasza:
0%

Onnan látszik, hogy függő vagy, hogy hiába hagytál ki hónapokat, heteket, mégis visszavágysz az anyagra. Vagyis nem vagy tőle független. Az, hogy kiírtál egy kérdési is ez ügyben, szintén arra enged következtetni, hogy a tudatod mélyén ott motoszkál ez a marighuána dolog.

Önmagadat nem csaphatod be. Igenis függő lettél, annak minden negatív vonzatával együtt. Markában tart a szer, nem szabadulhatsz csak további erős elhatározással, vas akarattal. Ne tedd tönkre magad! Hagyd a fenébe ezt a drogozást. Annyi minden más van az életben!

2012. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó olvasni, hogy biztatják az erősebb anyagra. Grat! *taps*
2012. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A tudatlanoknak és az első válaszolonak irnám,hogy a fű az egyetlen olyan drog,aminek az adagját nem kell növelni,és mindig ugyanaz lesz a hatásmechaniznusa.Az ok amiért nem jön be,az az adott lelkiállapottól nagyban függ.A másik az az amikor napmint nap használsz egy drogot,akkor elvonási tünetek keletkeznek,és ezeknek a kielégítése adja inkább a nagyobb örömet.
2012. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt hülyeséget beszéltek legalább olvassatok utána egy kicsit. A fű nem okoz fizikai függőséget és nem is kíván idővel nagyobb mennyiséget!!!
2012. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!