Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudnék legolcsóbban...

Hol tudnék legolcsóbban elektromos cigarettát venni?

Figyelt kérdés

olyat amit újra lehet tölteni meg minden, nem olyat amit x slukk után kidobhatok.

van pár haverom akiknek volt és ők 2000 forintért vették, meg is mutatja majd az egyik hétfőn hogy hol vette, de azért megkérdezem itt is hogy talán webáruházon keresztül lehetne-e ilyen olcsón venni. :)



2012. okt. 13. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kínai piacon
2012. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vaterán is van rengeteg ilyen, vagy kisebb "mütyűrös" eladóknál, akik árulnak mindenfélét (bizsuk, dísztárgyak stb).

Nálunk Miskolcon a Plazaban van több ilyen eladó és sok helyen van E-cigaretta is.


Férjem is vett, de pár hónap után elromlott és azt mondja nem volt az igazi az élmény.

Úgy olvastam, ezeknél az olcsóbbak gagyik, nem adják azt az élményt, mint a drágább típusok.

2012. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én nem dohányzom, csak annyira bírom a füstjét:D csak azzal akarok szórakozni, nincsen semmi féle "leszokási" szándékom vele :)

amúgy budapesten lakom, köszi az infókat:)

2012. okt. 13. 21:02
 4/14 Masnee3 válasza:
Újpest (IV.kerület), Rózsa utcában van egy 100ft-os bolt, ott egy ezresért árulnak e-cigit. Slim , fehér, igazán nőies változat, bár, hogy mennyi a nikotintartalma ha van, nincs rá írva... Én vettem tavaly, tökjó, csak dícsérni tudom.
2012. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom, én is ezt használom, nekem Royalberry liquid van benne, olyan finom :) Én is csak a füstje meg az íze miatt szívom...

[link]

2012. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. ázsia centerben amúgy lehet venni?
2012. okt. 17. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos lehet venni, de szerintem ott csak gagyik vannak, és még garanciát se fogsz rá kapni. Én nem vennék ott.
2012. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én nem akarom hosszútávra. tényleg nem leszokáshoz kell, csak buliból. minél olcsóbban, újratölthetőt.
2012. okt. 17. 20:56
 9/14 A kérdező kommentje:
masnee3, "fiúsba" nincsen? csak mert nekem nem hiszem h jól állna a nőies cigi xD és amúgy újratölthető?
2012. okt. 24. 23:30
 10/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8QaMR44lP7k&feature=plcp


Ez olcsó és használható is, bár kell bele venni liquidet, de van nikotinmentes is.

2012. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!