Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros napi egy cigi...

Pufadtgyík kérdése:

Mennyire káros napi egy cigi (vagy kevesebb) 15 évesen?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy cigivel károsabb, mint ha nem cigiznél.
2012. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon eléggé
2012. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest káros a napi egy szál cigi? 1 dobozhoz képest nem káros, napi 0 szálhoz képest káros. Egyébként hogy tudsz napi 1 szálnál kevesebbet szívni? :DD
2012. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felét elszívja és elrakja holnapra. :D
2012. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hat vagy a felet elszivomes lelokom vagy nem szivok semmit :D
2012. okt. 29. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annak idején én is pont ugyan ilyeneket kérdezgettem mikor elkezdtem cigarettázni. Azt mondták, hogy ugyan egészségtelen, de a napi egy szál az egészségre annyira lehet káros, mintha végigsétálnék ötször Budapest legforgalmasabb útjain. Megfogadtam, de amúgy nem kellett volna. Egy másfél évig, egyre többet cigiztem, aztán nehezebben tudtam letüdőzni, nem volt jó. Futni nehezen tudtam, fulladtam. Abbahagytam, és szeretnék még olyan mély levegőket venni, mint annó a legelső szálam óta. De ilyen nem lesz, mert akármennyire abbahagyta valaki a cigizést, a tüdeje sose lesz olyan tiszta....
2012. nov. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!