Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemrég próbáltam ki a cigit,...

Nemrég próbáltam ki a cigit, kb fél szálat szívtam el. Nem ízlett annyira, mint a vízipipa, mégis rettenetesen kívánom azóta. Mit tegyek? Nem akarok rászokni. L/16

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Már késő,de belegondolhatsz abba is kibas*ott büdös leszel tőle...

Gyerekeknek amúgy sem való.

2012. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne gondolj rá! És többet ne gyújts rá! Mindig ha cigizni támad kedved mondjuk egyél egy csokit.
2012. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Én is ilyen vagyok.

Voltam inkább. Nem vagyok rászokva de bármikor jöhet 1-2 szál. Nincs az hogy jajj minden nap egy doboz cigi de ha mondjuk összejövünk a haverokkal akkor 1-2 szál aztán csókolom.

Nem kell rászokni, de ha kivánod heti néhány szál belefér szerintem.

Gondolom nincs rá pénzed amúgy sem...

2012. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát az tudod, ha most folytatod elvesztél ezen a vonalon.

Most kellene aggyal eldönteni, hogy igaz kívánod, de most nem gyújtasz rá. Azt tudod, hogy nem a tüdőd kívánja, hanem csak az agyad. Ez a Te döntésed lesz bár merre lépész is.

Én csak bízni tudok benned, hogy jól döntesz.

2012. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
csak bemesélted magadnak.... egy száltól még senki nem lett függő. ahhoz még jónéhány dobozkával elkéne szívnod, hogy tényleg kívánd és ne csak menősködni akarjál a gyakorikérdéseken.
2012. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Egy szál után még nem szoktál rá és nem is kívánhatod. Csak bemeséled magadnak.


Egyébként, ha elfogadsz egy jó tanácsot... A cigit és a vízipipát is felejtsd el. Nem ezektől leszel nagylány. Arról meg ne is beszéljünk, hogy büdös a szád, büdösek a ruháid, károsítod az egészséged és még pénzt is adsz érte. Nem vagyok a dohányosok ellen, meg különösebben nem is izgat, hogy ki mit kezd az életével. De gondold meg, megéri? Milyen pozitívumot nyújt neked?

2012. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!