Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Zsájárol véleményetek?

Zsájárol véleményetek?

Figyelt kérdés
vannak közte elég ütősek 2-3 slukk és már nagyon érezni!mennyi ideig hat egyén függő?mivel vannak ezek felütve?
2012. okt. 31. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
kevés idő max félóra. nem próbáltam, de nem is ajánlom
2012. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek semmivel "felütve". Kivonat létezik, ezek többféle erősségűek lehetnek. 10x-os 20-30-40-100. Minél nagyobb, annál erősebb. A zsályának azt a vegyületét vonják ki, ami a hallucinációkat okozza. Én nem ajánlom, mert ha nem megfelelő lelki állapotban használod, vagy rossz helyen (bármilyen veszélyesebb terület-legajánlatosabb egy normális szobában haverokkal), akkor "bad triped" is lehet, ami nagyon ijesztő, és elveszi a kedvedet bármilyen ilyesmi kipróbálásától. Az én véleményem az az, hogy ugyan vicces, de nagyon rossz íze van, és nagyon sok tényező van, ami a zsálya elszívása után félelemérzetet kelthet, és bepánikolhatsz miatta.
2012. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez a gyógynövényként árult teafű?
2016. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!