Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi kohoges es Nehai hanyinge...

Szabados szabolcs kérdése:

Napi kohoges es Nehai hanyinger, ez mitol lehet? Neha mikor ugymond meghanytatom magam . Egy erdekes nyalka, mintha flegma`t kopnek Dohanyos vagyok, es fiu, meg mielott azt mondanatok h terhes vagyok!

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen idős vagy? mennyit szívsz?reggel szokott jelentkezni ez a tünet ? Ezekre válaszolj kérlek
2012. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet krónikus hörghuruttól. Ilyenkor az állandó kémiai ingertől / a bejutott korom és egyéb égéstermékek,füst/ a hörgőkben több váladék pang, mint a normál, nem dohányzók tüdejében. A szervezet védekezik ettől a sok szennyeződéstől , ahogy tud és odaküld egy csomó fehérvérsejtet, amik ezeket az anyagokat megeszik és elszállítják onnan. Ezek át tudnak jutni a hörgő falán be a tüdő szövetébe és ott lerakódnak. Ezért lesz a dohányosok tüdeje fekete és ha összenyomjuk akkor úgy serceg , mintha ilyen szivacsba szén szemcséket tennél minden kis résébe lazán és összenyomnád.

Most valószínűleg, ha ez hirtelen jelentkezett, megszaporodott a váladék, a szokásosnál is több lett a hörgőrendszeredbe és a sok falósejttől sűrű is és ezt sikerült a külvilág felé produkálnod.

A hányinger részben a köhögés, részben attól sok cucctól

van ami eddig a mélyebb hörgőkben pangott.

Nagy esély van arra, hogy ez szépen be is fog zöldülni és eljutsz abba a stádiumba amikor reggelente az úgynevezett tüdő toilette elvégzése miatt ilyen csulákat hagysz magad után akár még az utcán is. Biztos láttál hasonlókat.

2012. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat 19 eves vagyok,olyan 10 szal korul szivok egy nap,es szivom olyan 3-4 eve :D,es hat reggel...jha olyan erdekes barna flegma jon fel,de nem mindig!,es megkerdeztem az orvost,o azt mondta h lehet h verzik az innyem:| ,de nem nezte meg
2012. nov. 5. 11:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis vannak idoszakok amikor flogmazok reggelente,de mondom nem folyamatosan,csak idoszakonkent!,mostanaban peldaul nem!
2012. nov. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!