Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigi jön be nektek...

Melyik cigi jön be nektek legjobban? Növekvő sorrendbe irjátok:Lucky Strike, Davidoff, Camel, Marlboro, Dunhill

Figyelt kérdés
Lucky Strike, Davidoff, Camel, Marlboro, Dunhill

2012. nov. 13. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Camelt(mentolos patronnal) és a Marlborót(általában mentolosat és pirosat, néhány gyengébbet is kipróbáltam) próbáltam eddig ezek közül, ilyen sorrendben tetszik az ízük.
2012. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a sorrendem amit pont leírtál..első lucky strike és úgy sorban,pont ahogy írtad.
2012. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

ezek közül ha választani kell . 1. Malbi, 2. david, 3, lucki, dunhill, 4., camel/a legszarabb sztem./


amúgy kék sofira esküszök.

2012. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Egyik sem.


Üdv: Egy passzív dohányos

2012. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Davidoff, Lucky Strike, Dunhill, Marlboro, Camel
2012. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Jah bocs, én nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen "fullos" drága cigiket szívjak. És beértem egy sz*ros bond-dal, viceroy-jal vagy szofival.... én kérek elnézést.
2012. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Camel pl. elég olcsó ciginek számít. Egyébként én sem minden nap szívok ilyeneket, de néha azért csak hozzájut az ember. De általában én pl. töltöttet szívok. Egyébként ezek még nem is különösebben drága cigik, mint mondjuk a Djarum.
2012. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Camel már akkor 555-be került, mikor a Kék Sopianae 440-be.:) Amúgy szerintem a Marlboro a legjobb, habár már nem dohányzom.
2013. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!