Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Halt már meg valaki így? .

Halt már meg valaki így? .

Figyelt kérdés
...Vagy majdnem első cigizésnél? Például, hogy rosszul tüdőzte le, mert nem tudta hogyan kell.. Vagy rosszul lett utána. Tudtok ilyenekről? Érdekelne! Előre is köszi
2012. nov. 14. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki erre a kérdésre azt válaszolja hogy "igen", az ijeszgetni akar.

Aki "nem"-mel válaszol, az felelőtlen!

2012. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
ne cigizz. okozhat légzési görcsöt . nem leszel menőbb tőle
2012. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg se fordult a fejemben, hogy cigizzek. Csak érdekel. Az én egyik ismerősöm majdnem megfulladt, mert 16 évesen (mikor kipróbálta) a hülye barátnője azt mondta neki, hogy tüdőzze le rögtön.. Utána napokig rosszul volt. Csak nem tudom hogy ijesztgetésből mondta, vagy tényleg ez történhetett. Azért érdekelne, hogy mással hogy volt, vagy is, hogy volt-e ilyen. :)
2012. nov. 14. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én igy haltam meg.
2012. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ezt én akartam írni! :-)

---

A kérdésre: ilyet még nem hallottam, de olyat igen, hogy valaki egyik napról a másikra akart leszokni, és sokktüdőt kapott.

2012. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Mondjuk én azt vallom, hogy aki rászokott, és ez miatt halt meg, magára vessen... :\
2012. nov. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!