Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vélemények a marihuánáról? (...

Vélemények a marihuánáról? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Sok olyan írást lehet olvasni az interneten miszerint talán meg sem olyan káros, sok országban "felírják" bizonyos betegségekre gyógyszerként, valamint enyhíti a Sclerosis multiplex tüneteit! Írásos jegyzet még nem készült arról hogy ember marihuána szivasba halt volna bele. Viszont egyesek szerint ez egyáltalán nem így van. Épp az ellentét állítják! Vélemények, gondolatok bátran jöhetnek! :)

2012. nov. 17. 09:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elnézést ha valami írási hiba van! Telefonról írok T9 szótárral.
2012. nov. 17. 09:12
 2/16 hcsajszi válasza:
79%
A drog rossz, érteeem?
2012. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Mint kábítószer természetesen káros ne használd! Viszont valóban használják alternatív gyógyászatban mi is használjuk külföldről hozatjuk be a vitamint, amiben található. Sőt pl. én hemp oil hajbalzsamot használok a hajamra!
2012. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy használok!
2012. nov. 17. 09:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért a dolgokat ne keverjük, beteg embert sokmindennel lehet gyógyítani, ami az egéségesnek attól még egyáltalán nem használ. Egyébként ha már itt tartunk, akkor ne nagyon hagyuk ki a halálesetekből azokat a baleseteket sem, amikor a megváltozott tudatállapot miatt halt meg valaki!
2012. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De akkor sem a szerbe halt bele! Berúgva is elüthetsz valakit.
2012. nov. 17. 09:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

sok a tévhit és a szélsőség körülötte.

vannak nagyon is jótékony hatásai, viszont elképesztően személyiségtorzító is tud lenni. nagyságrendekkel ártalmatlanabb minden más "tudatmódosítónál", de vannak nagyon is reális veszélyei. nem kellene tűzzel-vassal üldözni, de túl nagy reklámot se kéne csinálni neki. azért a napi több gramm bungi elszívásának vannak leépítő hatásai. szerintem döntően a használótól függ, hogy hogyan befolyásol. más az, amikor dolgozó, liberális értelmiségi emberek tépnek ritkán, de azért amikor hülyegyerekek eladnak egy egész könyvespolcot, lopnak otthonról, hogy füvet vehessenek, nos az nem szerencsés. a mindentudás egyetemében volt egy jó előadás a fűről, az nagyjából stimmelt szerintem, mert nem akart démonizálni. vannak jó hatásai, kellemes és viszonylag veszélytelen, de spermaölő, lustít és paranoiássá tesz. a kapudrog meg az ilyen butaságok, azért erős túlzás.

lehet füvezni, csak az állam nem tolerálja, de gondos és mértékletes használattal sok negatívum elkerülhető. nem a füvezés csinál agresszív állatot mindenkiből és alapvetően nem a fű tesz tönkre családokat, a füveseket nem kéne egy kalap alá venni a herkásokkal. mindenesetre a magyar orvosok nem rajonganak érte, talán nem ok nélkül és ebben nem a gyógyszerlobbi a felelős. több pszichiáter véleményét is hallottam a fűről, hozzáteszem még a benzodiazepineknek sem voltak fanatikus rajongói, ez itt nem amerika (szerencsére). Magyarországon a törvények jelentős enyhítését tartanám ideális megoldásnak. inkább vagyok mellette, mint ellene, de csak azért, mert kevésbé káros és másképpen káros, mint más, attól még nem lesz egészséges. nem biztos, hogy jó ötlet mindenre ezt adni orvosságnak, mert keményen hozzászokást okoz, de egyedül is és gyorsan abba lehet hagyni. nem kell bedőlni se a mindenáron legalizáló, se a kb. halálbüntetést követelő propagandának.

2012. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez szép beszéd volt! :D Köszönjük a hozzászólást!
2012. nov. 17. 10:15
 9/16 anonim válasza:

[link]


ezt az oldalt érdemes átböngészni :)

remélem tudtam segíteni :)

2012. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
inkább az alsó videó adja meg neked a választ :) előző voltam
2012. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!