Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb.3éve dohányzom, és főleg...

Kb.3éve dohányzom, és főleg reggelente sokat köhögök van hogy kb 1 óra mulva is még és barna színűt köpök. Ez körülbelül olyan 4-5hónapja van, és van egy ismerősöm aki 1évvel fiatalabb nálam, de neki is hasonló problémája van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni?
2009. aug. 16. 21:13
 1/8 anonim válasza:
100%
Ezek szerint nagyon sokat szívsz, mert nikotint köhögsz fel, ami lerakódott a tüdődben, és a torkodban.. Amúgy hány éves vagy?
2009. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok, de nem cigizek olyan sokat! illetve tavaly több cigit szívtam el mint mostanába, pénz hiánya miatt is. van hogy 3-4napig nem is cigizek de van mikor 1 héten akár 2-3 dobozzal is elszivok. régebben majdnem minden nap egy ujabb doboz volt. probálok amugy leszokni, nikotinos rágot ettem majdnem sikerült 1 hónapig ,de a suliba akkor volt a kísértés hogy nem birtam ki sajnos!
2009. aug. 16. 21:20
 3/8 anonim válasza:
74%
Jah és a tanácsom: kevesebbet szívj!! én napi 2-3 szálat szívok, ami egyáltalán nem sok, és nem is vagyok függő.. Menj ki az utcára és jelölj ki egy hosszú utat, és próbáld meg lefutni.. A túl sok káros anyag miatt elkezdesz majd loholni, és nem fogsz majd levegőt kapni.. próbáld ki nyugodtan.. Amíg ez történik, addig mindig kevesebbet szívj mondjuk két szállal.. Nem mondom, hogy szokj le, de NE SZÍVJ SOKAT! Sok sikert!
2009. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos tapasztaltam már...:(
2009. aug. 16. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem ártana dokihoz menned, ez a legjobb, amit tehetsz.
2009. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltad. És nem volt jobb, akkor amikor még nem szívtad?
2009. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Krónikus hörgőhurutod van valószínűleg. Dohányosoknál gyakori bár nem ilyen fiatalon. Érdemes elmenni orvoshoz.


Kevesebbet cigizzél. Ha nem bírod abbahagyni akkor esetleg próbáld meg az elektromos cigarettát az kevésbé bántja a tüdőt.

2009. aug. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Frászt.

Szokjon le és sportoljon .

2009. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!