Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami nagyobb bajjom...

Lehet valami nagyobb bajjom ha cigizek és regebben voltak tüdő, levegő vételi gondjaim?

Figyelt kérdés

kb 2-3 hónapja cigizek, és ha hajolgatok akkor nem kapok levegőt, meg van hogy beszorul..

kisebbkoromba(4-5 évessen) voltak ilyen gondjaim hogy csőn keresztül kellet lélegeztetni, de szerencsére nem lettem asztmás.. de lehet ebből nagyobb gondom?



2012. nov. 28. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hát... Ember gondolkodj -.-"
2012. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kiírásodat elnézegetvén, már lett régen bajod az oxigénhiánytól...
2012. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne cigizz,komoly bajod lehet tőle,sőt már lehet hogy van is ,ha nehezen veszed a levegőt.Hagyd abba,2hónap alatt még nem lettél erős dohányos,hogy ne tudnád lerakni.
2012. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd most COPD-os leszel, nézz utána.

Én a Te helyedbe nagyon örülnék, hogy ilyen frankón kigyógyultam a betegségemből és nem cseszném el. Bocs, de ez bennem van. Láttam csecsemőket és gyerekeket sokszor gépen és az azt megelőző állapotban míg rá nem kerültek.

Ez jó, hogy Te így meggyógyultál. A COPD végstádiuma már nem lesz ilyen jó.

2012. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!