Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Golden Gate és. Társai?

Golden Gate és. Társai?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Jómagam évek óta Golden Gate(red)cigarettát"fogyasztok"de ez az új külső(szinte teljesen szürke...)nagyon nem tetszik.


Szeretnék váltani...-és ebben kérném a tanácsotokat.


Mint ismeretes a Golden Gate(red)cigaretta 730 Ft-ba kerül(most emelték a napokban újfent...)illetve úgynevezett kemény dobozos és barna

füstszűrővel ellátott.


Nem is tudom miért de nekem valahogy az olyan cigaretta"ízlik"amelyik barna füstszűrős. Magában a tűzgyújtásban pedig konzervatív vagyok mert a cigit gyufával gyújtom meg, és nem öngyújtóval.


Ennyit a"technikai részletekröl"...:-)


Szóval szeretnék váltani, és azt szeretném megkérdezni, hogy...


Léteznek-e olyan cigarettamárkák amelyek:


-barna füstszűrősek...

-kemény dobozosak...

-és maximum 730 Ft-ba kerülnek(az még jobb ha kevesebbe...)!


Hozzáteszem, hogy kizárólag hivatalos, tehát dohányboltban illetve"sima"boltban árusított cigarettamárkákat javasoljatok már légyszives.


És természetesen ha egyáltalán van ilyen cigaretta márka...


Azt tudom, hogy a Marlboro ilyen(barna füstszűrő, kemény doboz)de drágább mint 730 Ft...-tehát mégsem jó.


Szóval...ebben a kérdésben szeretnék véleményeket kérni.


2012. dec. 11. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

camel

piros bond

piros cigiknek szinte mindnek barna a szűrője

2012. dec. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
piros marlboro az 800 a 100-as pedig 820 barna szűrős....hát a bondtól az isten mentsen mert az igen retek meg a camel se az esetem mondjuk....marbi megéri a pénzét :D
2012. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Piros bond nem tom az mennyi
2013. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és persze most megint drágultak
2013. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!