Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kérdésem a következő lenne:...

Kérdésem a következő lenne: Gáz ha valaki 15 évesen dohányzik?

Figyelt kérdés
jó most nem azt várom h azt mondjátok h menő v vmi csak mégis érdekelne mit gondoltok róla. Nem elég h mindenki beszól amiatt h punk vok még emiatt is b@szogatnak...kicsit már elegem van belőle

2012. dec. 13. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, füst.

Amúgy nem az, de ilyen korban még károsabb tud lenni, mint később.

2012. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vállald a következményeket később :)
2012. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz... főleg az, hogy a kisboltok előtt ácsorognak a 18 év alattiak és kérik, hogy vegyek nekik egy dobozzal. Amikor meg nemet mondok, még nekik áll feljebb. Na ez tök gáz. És jó lenne ha te is belátnád, hogy azért b@szogatnak, mert csak neked akarnak jót.
2012. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a dohányzókat... Rám személy szerint olyan hatással vannak a cigis dobozokra ragasztgatott képek a rohadt tüdőről meg az infúzióra kötött emberekről, hogy magát a dobozt is undorral fognám csak meg, nemhogy elszívjak akár egy darabot is. Ha már függőséget akarsz, egyél csokit. Szerintem nem csak 15 évesen gáz, hanem 0-200 éves korig... Betiltanám a p*csbe az egészet, mert ha végül ,,megszívod", az fájdalmasan fog lezajlani.
2012. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég gáz! Most már nem divat, az pár évvel ezelőtt volt. Most már ciki, a cigi! :)
2012. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Divat volt azoknak, akik kaphatóak voltak rá. Emlékszem, kilencedikes voltam, amikor baktattam ártatlanul az iskola felé, és leállított két titpikusan buta p*csa osztálytársam, hogy ,,van cigid?" Mondtam, hogy nem dohányzom, mire felröhögött a butábbik, hogy ,,b*szdmeg, nem mondod! de béna vagy!" Én is kinevettem, hogy szerintem meg ő a béna, egyből védekezni kezdett, hogy csak viccelt. Szóval szempont kérdése, mi a bénaság.
2012. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, a dohányos is ember. Nem kell lenézni őket, sőt még a drogosakat és alkoholistákat se. Inkább segíteni kell nekik a szenvedélyük elhagyásában, vagy ha nem akarja abbahagyni, akkor sem lefújjolni. Aki megveti őket az talán rózsa illatút fingik? Ebbe különb mint szegény függő ember? Nem hiszem....

A szubkultúrát is mindenki saját maga választ, és EMBEREK alkotják azt a közösséget is. Ismerek én is punk gyereket de rohadt jó fej a csávó.

2012. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki nem nézte itt le a dohányos embereket! Attól még lehet nagyszerű ember! :) Csak rossz szokás már.
2012. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is dohányoztam már 14 évesen, most negyvenegynéhány évesen szoktam le (azóta elektromos cigit szívok).

Nem is gáz, de nem is menő dolog. Utólag visszagondolva nem bántam meg, hogy sokáig dohányoztam, de elszívtam egy panellakás árát.

Ma már anyagilag is durva, meg amennyire a cigizés megnyugtat, annyira felidegesíti az embert a rengeteg tiltás.

Elhelyezkedni is nehezebb egy dohányos embernek.

Ha minden áron szívni akarsz valamit, válaszd az elektromos cigit, lehetőleg a nikotinmentest.

2012. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!