Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le a cigiről?...

Hogy szokjak le a cigiről? Próbálom de nem megy, ugyan úgy kívánom pár nap múlva.

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Én 3 hónapig sokszor kerültem a vesztés "árkának" szélére. Most 3 éve nem gyújtottam rá. Nekem jött a gondolat, hogy leteszem és aznap már nem gyújtottam rá. Olyan igazi sóvárgás kb fél éve volt utoljára. Elmentem konditerembe, nekem ez jó stressz oldás volt.
2012. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én nem cigiztem soha, de azt olvastam, hogy nem a szervezeted hiányolja a cigit, hanem megszoktad... lehet ebből kéne kiindulnod..de bocs ha nincs igazam..nem igazán értek hozzá..
2012. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
www.evapor.hu
2012. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biorezonanciás kezelés!


nekem bevállt!


4 hónapja nem gyújtottam rá, viszont elhatározás is kell hozzá nagyon is, én az első után 3 nap múlva kíváncsiságból rágyújtottam. A lelki függőséget nem szűnteti meg!!!

2012. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Karesz6969 ***** válasza:

Elhatározás és akarat kérdése...addig tré ameddig a méreganyag ki nem ürül a szervezetedből ami kb 2 hét ill. ennyi idő alatt olyan mértékben csökken, hogy már nem kívánod.

A teljes kiürülés ha jól tudom 7 hónap ha nem gyújtasz egyszer sem rá addig.

Vissza-vissza tér - legalább is nekem, sokszor álmodtam, hogy cigizek és ezért leköpöm magam - de felébredve örültem, hogy csak egy rossz álom volt.


Vagyis ha igazán akarod menni fog, csak sos keress indokot, hogy most ezért vagy azért rá kell gyújtanod mert akkor nem fog menni.


2 hét nem a világ, hidd el, próbáld ki de ne most majd ünnepek után akkor kisebb lesz a kísértés.

2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az e-cigit, sokan arra esküsznek, és az biztos, hogy kevésbé káros, mint a std. koporsószegek.:)
2012. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!