Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A kis teaházakban szoktak...

A kis teaházakban szoktak személyit kérni ha vízipipázni szeretnénk?

Figyelt kérdés
Mielőtt leugatnátok, nem vagyunk 12-13 éves taknyosok, én 18 leszek februárban, a barátnőm 17. Szeretnénk kipróbálni a vizipipát, de még egyikünk sem múlt el 18. Szerintetek elkérik a személyinket? Nem akarom elrontani ezzel az esténket, mert megígértem neki, és már nem tudok senkitől személyit kérni kölcsön.
2012. dec. 28. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
mi elég gyakran járunk haverokkal (15,16,17 évesek vagyunk) és nm szokták kérni...de arra számitsatok h nem vp dohány lesz benne hanem shiazo kő...abba kb 0 nikotin és kátrány van...és sztem kicsit rosszabb a füstje.
2012. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogyhogy nem dohány van benne?

Köszönöm a válaszod egyébként, ment a zöld.

2012. dec. 28. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol követ raknak bele, múltkor nekünk sima "dohány" volt, az a ragacsos cucc.
2012. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tőlünk se kértek soha, mikor még annyik voltunk. Amúgy szerintem az a kő az sokkal jobb, hiszen nincs benne annyi kéros dolog és szerintem az íze is erőteljesebb és ha jol megpakolják a füstje is kiválo:)
2013. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!