Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire árthat napi 1 cigi...

Mennyire árthat napi 1 cigi mindig suli után?

Figyelt kérdés
csak hétköznap esik meg h rágyújtok egy cigire egy húzós sulis nap után. nemis akarok többet. ettöl lenyugszom és utána megyek haza tanulni. nagy bűn lenne h ezt teszem?? milyen fejlődésekben gátol meg?? 16/L
2013. jan. 20. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

1 cigi? Minek, 1 szál után jön a 2...3...4...1 doboz. Nagyon nehéz letenni. Én is azt gondoltam, hogy 1-2 szál buliban nem árthat, aztán rászoktam. Már 3 éve nem dohányzok és nem is akarok soha. Undorító, büdös és káros.

A tüdőrák mond valamit?

2013. jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem fogok beleesni ebbe az ördögi körbe. napi 1 teljesen jo, elég. már több hónapja így megy ez. és nem most kezdtem volt h abbahagytam csak most megint. így is marad. de köszönöm azért.
2013. jan. 20. 01:16
 3/10 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálom már kb. két hónapja. csak vigyázz hogy tényleg ne legyen több és ne legyen rendszeres, inkább kevesebb mint több. ha rászoksz, akkor gáz van! és nem tudhatod hogy a sok kicsi után a szervezeted mikor kívánja meg egyre jobban.
2013. jan. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem hiába kívánná a szervezetem, az ízlelőbimbóim meg a torkom egy szál után már oda vannak, és kell egy kis tisztulás, hogy megint élvezni tudjam az ízét.
2013. jan. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Most írtad nem eselbele ebbe az ördögi körbe erre megint elkezdted. Anyira káros hogy meghalsz tőle és ezt sok fiatal leszarja mert még nem látot igazi holttestet amivel a cigi végzet. Én mindennap szembesulöj vele.
2013. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Ne tedd. Annyira büszke voltam magamra régebben, hogy nem szokok rá, bulikba beleszívtam most napi 25 szál elmegy :S


19/F

2013. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
rá fogsz szokni!
2013. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
teszek róla h ne szokjak rá. nem lesz mindig pénzem rá. és akkor valszeg abbahagyom.
2013. jan. 26. 23:43
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Valszeg" ige valószinű hogy lopni, csalni fogsz azért a szar cigiért. Ha füstölni akarsz akor inkánbb válaszd a vizipipát.
2013. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 4 év dohányzás után napi 1 szálat szívok, és tökéletesen elég. ezt is csak azért, mert munka után jó a kollégákkal duma közben.
2013. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!