Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen vízipipa aromát ajánlotok?

Milyen vízipipa aromát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még csak a "két alma"-át szívtam és ki szeretnék próbálni egy újat, milyent ajánlotok? Nektek melyik a kedvencetek? A mentolos jó/erős?

2013. jan. 29. 16:15
 1/3 civic"92" válasza:

Nekem a kedvenceim az Al-Fakher,Nakhla Mizo,Al-Waha ezek a legjobbak!Amiket probáltam vizipipás karierem alatt minden volt!{PL.:ENERGIA ITAL,GÖRÖG DINNYE,CSOKI,VANILIA,EPER,RÁGÓS,ANANÁSZ,MÁLNA,CITROM,CSOKI-MENTA,SÁRGA DINNYE,CSOKI-BANÁN,EPER-CSOKI,CSOKI-VANILIA,KÁVÉ,MOJITO,LIME,SZEDER,FEKETE SZEDER,ICE-TEA,KÓLA,MANDARIN,NARANCS,KÓKUSZ,

Akkor a víz tartályba töltöttem=Kólát,Whiskit,Rumot,páleszt,tejet,jeget,. A jeget a nagyobb füst érdekében!

2013. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bő választ :). Szóval a jégtől tényleg nagyobb lesz a füst? Ha meg kólát töltök víz helyett akkor finomabb?:D (bocs, de még elég kezdő vagyok ilyen téren)
2013. jan. 30. 14:28
 3/3 civic"92" válasza:

IGEN!

Ma kiprobáltam hogy a jégkocka tartályba viz helyett kólát öntöttem megfagyasztottam és azt raktam bele a tartályba!

Ja és narancsos fanta volt a tartályban!

És Al-Fakher Red Bull dohány!

:DD

2013. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!