Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet, hogy gége rákom van?

Lehet, hogy gége rákom van?

Figyelt kérdés
A nyakamnál bal oldalt olyan furcsa érzésem van, elég nagy bagós vagyok mintha duzzadna ott valami annyira parázok
2013. jan. 31. 18:53
 1/9 A kérdező kommentje:
De nem a torkomban érzem hanem balodalt felül tehát az állam alatt jobb oldalt
2013. jan. 31. 18:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem fogja tudni neked senki sem megmondani. Menj el orvoshoz minél előbb:)!
2013. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj el orr-fül-gégészhez. Lehet, hogy csak egy egyszerű fertőzés vagy egy nyaki ciszta. A dohányzás miatt felmerült benned a gégerák, sajnos akár ennek a nyirokcsomó áttéte is lehet, vagy maga a gégén induló tumor.

Csatlakozom az 1-es hozzászólóhoz, nem lehet így pontosan megmondani mi lehet ez.

Bár miután leírtad, hogy nagy bagós vagy gondolom olyan nagyon nem lephet meg, hogy akár gége rákod is lehet.

Én is nagyon izgulnék. Régebben én is dohányoztam, 3 éve tettem le, de tudom, hogy bármikor kiderülhet , hogy a következtében jelentkezik valami.

2013. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rekedt vagy? Ha nem, akkor csak a saját megnyugtatásodra vizsdgáltasd meg magad, és próbáld meg letenni a cigit!
2013. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok rekedt
2013. jan. 31. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
az állad alatt bal, ill jobb oldalt az a kis bub a mandulád...
2013. febr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mirigy nagyobbodas...

en 30 vok volt hasonlo. vitamin leves es 3 nap nyugalom.esetleg 2 sor.

kijev

2013. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
olyan tökéletesen leírta a mandulagyulladás tüneteit, most minek kell ijesztgetni, te kérdező, te meg remélem jártál azóta orvosnál..
2013. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pont ma voltam. Hát megtapogatta, belenézett, mosolygott egyet amikor mondtam a panaszokat.

Mandulagyulladás.

Esetleg ti nem ajánlájtok a fül orr gégészt?? Már csak azért is, hogy tényleg meglegyen a lelkinyugalmam az biztos, hogy ezután egy jó darabig tuti nem gyújtok rá :D

2013. febr. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!