Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire megbízható?

Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretnék vízipipát rendelni, de ez lenne az első netes rendelésem. A www.vizipipawebaruhaz.hu oldalt néztem, ami megbízhatónak tűnik. Valakinek van ezzel az oldallal kapcsolatban valami (akár pozitív, akár negatív) tapasztalata?

2013. febr. 4. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
postai utánvét, és máris nem kell paráznod, hogy lehúzzák e a pénzed, mikor odaér a futár, ő egyből le akarja neked passzolni a csomagot, és kifizetteti majd elszalad, ezt nem szabad hagyni, és addig nem szabad kifizetni ameddig ki nem bontottad, és le nem ellenőrzöd, hogy egyben van e amit rendeltél, egyáltalán azt rendelted e... ezen tuti problémázni fog mindig minden futár, mert ők sietnek, de ehhez mint vásárlónak jogod van, és ha nincs rendben az áru, akkor nem vagy köteles átvenni...
2013. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem sietnek, de a futárnak mi köze van ahhoz, hogy mit tesznek bele? én sem engedém, ha nem a vízipipa bolt alkalmazottjai. mi van, ha kibontod, és nem fizeted ki? a futár majd viszi vissza a boltnak, hogy háát, ki van bontva, szét van szedve, de mégsem kéri..? meg mi van, ha eltöri valaki, miközben kibontja, és azért nem fizeti ki?

nem a futárt kell cseszegetni, ha nem tetszik valami, érte kell menni személyesen

2013. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem is mondtam, hogy a futárt kéne cseszegetned, de ehhez jogod van, jogod van a futár elõt ellenõrizned a csomagot. a jobb ruha webshopok még ki is szokták emelni, hogy próbáld fel a ruhát mielõtt elküldöd a futárt. Vagy ha mondjuk rendelsx egy notebookot 300.000 ért, ne mond már, hogy nem ellenõrzõd le, hogy mit hozott. Tudom ez elég nagy érték rossz példa egy vizipipa mellé de ha mondjuk egy törött vizipipa érkezik, de te csak a futár távozása után veszed ezt észre, azt már soha nem bizonyítod be, hogy így történt...

Egyébként, ha utánanézel milyen jogszabályok vonatkoznak a webshopokra, akkor ezt fogod találni.


UPS futár...

2013. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!