Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek tudok (tudunk) ilyenkor...

Kinek tudok (tudunk) ilyenkor szólni? Egyátalán érdemes szólni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy éve járok zenesuliba és a tesómmal meg a haverunkkal észre vettük,hogy a szolfézstanár cigarettázik ami önmagában nem baj(na jó baj mert káros magára meg a környezetünkre meg stb...).De észre vettük,hogy gyerek wc-be hagyja a csikket meg egy csomó hamu volt ott.És olyan cigi amivel a haverom látta. De ilyenkor kinek tudok(tudunk) szólni??Egyátalán érdemes?

Igazából Én attól is félek,hogy nem hiszik el.....



2013. febr. 8. 18:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
64%
Szerintem feltétlenül szóljatok valakinek, bármelyik másik tanárnak! A Debreceni Zenesuliba jársz, mert én is oda járok gitárra, ha gondolod tudok segíteni!
2013. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem,nem én Csornára járok de tényleg zavaró!!
2013. febr. 8. 19:17
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Iskolákban cigarettázni tilos. Esetleg kijelölt helyen. Ez sokszor az udvaron van, sokszor egyetlen helyiség, de ott kiírják táblácskára, hogy "Dohányzásra kijelölt hely"

Micsoda szolfézs tanár, aki éneklésből él, s teszi tönkre a hangját?

Hát kínos, mert ki tudja, hogyan reagálna az igazgató, ha szólnátok neki.Esetleg mondhatjátok, hogy valakik rendszeresen cigiznek, azért szóltok, hogy figyeljenek rá, s írják ki, hogy tilos a dohányzás.De gondolom a bagóst nem fogja érdekelni.

2013. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de igazából kinek mert mindenki szereti a tanárt most meg ha ezzel jönnénk.....
2013. febr. 8. 19:23
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az!Csak a mesében korrektek a felnőttek. Én a dirinek szólnék, ha szólnék egyáltalán, Nem is a tanárra panaszkodnék, hisz nem láttátok valójában, de ha csikkek vannak, akkor mondhatjátok, hogy valakik ott cigiznek, ez meg az esetleges intézményi ellenőrzés, tettenérés során pénzbírságot von maga után. Tehát ti csak szóltok.Aztán vagy szól a diri a tanároknak, takarítóknak, hogy figyeljenek. De szerintem ők tudják, hogy ki cigizik, csak nem szólnak.
2013. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi 3.!

De az a gond,hogy már eltakarították de a haveromnak van egy képe amin egy másik tanárral cigiznek.De ha megint észre vesszük,hogy ott vannak 1 dolog,hogy szólunk.És pedig Neki,hogy cigiztek a wc-be.Aztán talán lesz valami....

2013. febr. 8. 20:01
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha szeretitek a tanárt akkor ez legyen a legnagyobb baj. Nem? Vagy miért zavaró?
2013. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
b@zd meg utolsó! a gyrek wc-be cigizik!!!!
2013. febr. 9. 17:41
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, egy féreg wamzer vagy.
2013. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
szóljatok az iskola igazgatójának, vagy hatásosabb lehet, ha szüleitek szólnak az iskola igazgatójának, ha ez nem hoz eredményt, akkor szerintem nyugodtan lehet bármely hatóságunkhoz fordúlni.
2013. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!