Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Átszokás a töltött cigire,...

Átszokás a töltött cigire, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy áttérek a töltött cigaretta szívására (eddig mindig narancs ill. kék pall mall-t szívtam , ez az egy vállt be nálam nagyon), és érdekelne, hogy ti melyik dohánnyal ill. hüvellyel voltatok nagyon megelégedve.. Ja és hogy 40gr dohányból ti kb hány cigit tudtok megcsinálni. :)
2013. febr. 23. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit off leszek, de inkább próbálj leszokni róla.

Más. Én használtam már sok hüvelyt, de az Olgáé volt a legjobb :))

2013. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet kapni kék szofi hüvelyt, és dohányt is, az nem rossz, nekem ízlik is. 40 grammból nekem olyan 35 szál jön ki. Óvakodj a nagyon csöves dohánytól (silverado, hungária, fesztivál pl) mert az ízük borzalmas, és nagyon büdös. Ja a golden gate sem rossz, próbald ki. Hüvelyből is van rossz minőségű, (pegazus) a rossz hüvelybe tölthetsz akármilyen dohányt, az sem lesz jó. A töltött cigi viszont, nagyon erős. Én kb 5 éve szívok ilyet, és a bolti cigi amit régen szívtam (kék multi) már nagyon gyenge nekem. :)
2013. febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Töltött szofit már szívtam, de a hüvely annyira nem jött be nekem, lehet hogy csak azért mert mindig Pall Mall-t szívtem és ahhoz voltam hozzászokva.. De láttam hogy a 200db-os golden gate hüvely 300 forint.. azzal hogy vagytok? Jó?
2013. febr. 24. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
nem tudtad, hogy dohányozni eszetlen baromság és egyáltalán nem menő?
2013. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!