Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől lehet az, hogyha cigizek...

Mitől lehet az, hogyha cigizek a kezemen a hajszálerek "bepirosodnak"?

Figyelt kérdés

ha csak simán cigizek akkor néha fordul ez elő, ha pedig energiaitallal akkor állandóan...

megjegyzésképp már leszokóban vagyok (vizsgaidőszakban egyszerűen túlzásba vittem és már hányingerem van tőle)



2013. febr. 24. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én úgy megrémülnék tőle, hogy nem kísérleteznék továbbiakban dohányzással és energiaitallal. Menj el orvoshoz.
2013. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

először én is megijedtem, de elmúlik 5 perc alatt

csak azért mégis kiváncsi lennék mi a fenétől van ez. de amint lehet felhagyok ezekkel a káros szenvedélyekkel.

2013. febr. 24. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem már most is felhagyhatsz. én 15 évesen kezdtem el dohányozni, most 21 vagyok. egyik napról a másikra tettem le kb. fél éve. agyban dől el.


az energiaital helyett pedig bátran ihatsz zöld teát, ezerszer egészségesebb és frissen tart.

2013. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

persze tudom. ha otthon vagyok én is napokig nem gyújtok rá,eszembe se jut, de amint feljövök Pestre megkattanok. az a baj ,hogy hiába tenném le most a cigit, májusi vizsgaidőszakra tuti megint nekiállnék... persze ez igy nem megy, megpróbálok valamit tenni.

a teákat hiába iszom, mint halottnak a csók. Sőt a kávét is már csak az íze miatt iszom,semmit nem hat.

2013. febr. 24. 15:51
 5/11 anonim ***** válasza:
A cigi érszűkítő. És mindíg a legkisebb erekkel kezdi. Ezért legártalmasabb az agyra, a vesére, a végtagokra. Írod, hogy nem szívsz sokat, de látod még így is mutatkozik a hatása. És persze nem csak ott, ahol látod is.
2013. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A bepirosodással kapcsolatban egyetértek az előttem szólóval, a többivel kapcsolatban viszont annyit írnék, hogy aligha van olyan, hogy " leszokóban vagyok "....most " leszoksz ", ahogyan te is írtad, egy időre, aztán jön a május vagy akármi és " visszaszoksz ", csakhogy a bökkenője az az, hogy soha nem szoktál igazán le. Legalábbis nem igazán.

A szünettartás és a leszokás között óriási különbség van.

2013. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívsz és naponta mennyit? Mióta dohányzol? Hány éves vagy? Mi okból kezdtél dohányozni? Vizsgaidőszakba mennyit szívtál?
2013. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
dunhillt és marlborot szivok. vizsgaidőszakban elment napi másfél doboz is. 20 éves vagyok és 2 éve dohányzom
2013. febr. 27. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakon kívül mennyit szívsz?
2013. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aligha jelent súlyos dolgot.


Vannak személyek, akiknek alapból erősebb erezetük van és érzékenyebb a bőrfelületük. Nálunk szokott az is történni, hogy alkohol hatására kipirosodnak, kifoltosodnak helyenként.


Valószínűleg te is ilyen típusú vagy.

2013. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!