Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizetek? Mióta? Miért?...

Az a csaj kérdése:

Cigizetek? Mióta? Miért? Leakartok szokni? Hány évesen kezted /probáltad ki?

Figyelt kérdés
kérlek vállaszoljatok

2013. febr. 24. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
13évesen kezdtem el és szoktam rá azért mert akkor azt hittem, hogy vagány leszek tőle!:D 5éven keresztül szívtam és 18 évesen leraktam. most 20 éves vagyok és február 16.án volt 2 éve, hogy 1 szálat sem szívtam amire nagyon büszke vagyok! :D
2013. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Állatok kategória (Y)


Am 7 évesen próbáltam először, mondjuk egy slukk volt és le se tüdőztem. Aztán 12 mikor valóban letüdőztem.

14 éves koromtól kezdve 4 éven át.

Február eleje óta mondhatom azt, hogy egy éve tiszta vagyok.

2013. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

(Nem jó kategória!:))


Amúgy 10 évesen egyet lenyúltam a bátyámtól, de majdnem megfulladtam.. Aztán egy éve, 14 évesen volt egy elég nehéz korszakom, egyet megint loptam tőle, és jól esett. Pár napig csináltam, majd közöltem anyuval és apuval, hogy cigizek, ők tekintve az akkori helyzetem, megengedték. Azóta cigizek. Most igyekszem kevesebbet szívni, de nem könnyű leszokni.

2013. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

igen

15 éves korom óta

az apám egy farok

le kéne,de nem igazán megy

14 évesen próbáltam ki 15 évesen szoktam rá


18/L

2013. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kinga1995 ***** válasza:
67%

Igen, 4-5 éve. Mert rászoktam xD Szeretek cigizni. Jólesik, szerintem tök jó dolog, nem vagy tőle ideges, és jóérzés, ráadásul még az íze is finom, nyugtat, kellemes érzés szívni, Egyszóval szeretek cigizni. Nem, legalábbis egyelőre semmiképp nem akarok leszokni. Olyan hülye nem vagyok xDDDD Majd talán egyszer... :-D

Még régen kipróbáltam, nyolc vagy kilenc évesen. A nővérem 12-13 éves volt és az osztálytarsaival lopkodtak anyától cigit, a lakásunkon, iskola után. Én meg kíváncsi voltam, szépen megzsaroltam őket, hogy be lesznek köpve anyánál, ha nem adnak nekem is. Persze rosszul voltam tőle, fehér, mint a fal, remegtem, ha öt slukkot szívtam :-D

A nővérem is abbahagyta, egy-két hónapig volt ez a hóbortjuk. Aztán mikor középsulis lett a nővérem, akkor rászokott, pár új osztálytársával, meg egy-két felsőbbéves haverjával. 12-13 évesen, már nem emlékszem, nyáron egyedül kezdtem lopkodni a nővéremtől cigit (azt hittem, ő nem szúrja ki olyan könnyen, mint anyukám), aztán visszamentem suliba, ott volt még egy pár lány, akik szintén próbálgatták a nyáron, utána velük cigiztem. De akkor még nem voltam rászokva, csak jó bulinak tartottuk, hogy szívtuk suli előtt-után a garázsok mögött, panelházak mögött, szünetben a vécében. Volt, hogy hárman-négyen szívtunk egyet, tényleg csak ilyen próbálgatás volt. Aztán a nővérem kiszúrta, hogy tőle lopom a cigit, de rendes volt, nem mondott meg anyunak, falazott nekem egy csomót, még addot cigit is :-D

Aztán a nyolcadik utáni nyáron, ugyanezzel a lánycsapattal szoktunk rá, miután végigcigiztük a nyarat. A középsuliba már dohányosként mentem fel.

Anya előtt vmikor 14 évesen buktam le, kábé mint a nővérem, jü fej volt velem is, nekem is megengedte, ahogy neki, pár évvel korábban. :-D

2013. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18 évesen szoktam rá 38 vagyok letudnék szokni ha le akarnék, de nem fogok, mert szeretek cigarettázni
2013. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13 éves körül cigiztem először. AZtán 17 körül ugy napi 1-2 szálat szivtam. Kb 19 éves koromtól cigiztem rendesen(kb napi 10-15 szál) 5 éven át. Aztán leszoktam, ennek májusban lesz 5 éve.
2013. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hangulat miatt.

19évesen próbáltam ki kékmultival, nem szoktam rá, kipróbáltam világos kékszofit, ami nem esett jól. Pár év múlva vettem kékmultit párat elszívtam jólesett,nem szívtam el az összeset, többit odaadtam haveromnak. Pár hónap múlva pár szál világoskékszofi újra, megint nem esett jól. Fél évre rá haverom megkínált egy buliba két szál elment, aztán néha ritkán buliba gyújtotattam, egy évbe párszor, ritkán veszek narancs pallmalt, kb egy éve kezdtem el többet venni, pár hónapig kb két-három hetente. Narancs pallmalt, társaságban gyújtok rá. Egy ideje újra ritkán gyújtok, előző félévben csak két alkalommal gyújtottam rá. Sosem voltam rászokva, nem szívtam naponta. Hamarosan abba fogom hagyni teljesen F/29

És te kérdező?

2013. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

É kb 12 évesen próbáltam ki kíváncsiságból. 15 évesen cigizgettünk bulikban, utána azt hiszem szerelmi bánat miatt szoktam rá. Gondolkozom rajta h le kéne szokni, szerintem lefogok.

22/l

2013. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13 évesen kezdtem. már lassan 6 éve.. én nem akarok leszokni csak bulidohányos akarok lenni. és azért cigizek mert olyan feeling-es :)
2013. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!