Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » BP-n hol lehet kapni Rothmans...

BP-n hol lehet kapni Rothmans cigarettát?

Figyelt kérdés
páran rendelik külföldről, hátha ti tudtok segíteni. Marlboro kategória.
2009. szept. 10. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem magyarországon élek, ahol én lakom, itt majd belefulladunk a rothmansbe, nagy kedvenc. de szerintem egy jobbféle trafikban (nyugati aluljáró például) találsz.
2009. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de sajnos sehol nem találok, nem véletlenül raktam ki a kérdést.
2009. szept. 10. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen cigarettát a Lidl-ben láttam, de nem mernék megesküdni rá.
2009. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok megint.


találtál már rothmanst? pont manapság láttam nálunk egy üres rothmans kartont, és magyarországon gyártják, pécsett!


ezekszerint muszáj lennie, ha máshol nem, pécsett.

2009. nov. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincsen, se Pécsett, se

Debrecenben. Kocsival napi kb. 400 km-t kell mennem random helyekre, és mindenhol próbálkoztam.

Az "átkos" rezsim alatt jobb volt az ellátás cigiből, és mindegyiknek saját íze volt. Voltak magyar márkák, magyar dohányból, mindenkinek a pénztárcája és ízlése szerint.

Mit nem adnék egy akkori barna Helikonért!

!

Ha meg az ember pénzhez jutott,jöhetett a Rothman's, a valaha volt legjobb staub.

De most ami van választék , az albán szintű. Bár ott biztos többfélét lehet kapni.

2012. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!