Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki 14 éves korában...

Ha valaki 14 éves korában ritkán dohányzik (8 szál körülbelül hetente) akkor attólmég rendesen megnő a pénisze?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat én nem dohányzom csak a haverom.

Ha tudsz akkor légyszi linkelj be egy erről szóló szöveget. Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Például az újjad sem lessz kisebb a cigitől. Az lenne a legjobb ha olyan írna akinek van tapasztalata pl ő is fiatal korátol cigizik de mégis megnőtt a cerkája.


2013. febr. 25. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

"Én nem dohányzom, csak a haverom.." Igen, persze, ez így szokott lenni a gyakorin :D


Egyébként 14 évesen heti 8 szál, aztán ez 18 éves korodra heti 2 doboz lesz. A bré működni fog, de 2 perc szex után lihegve sóvárogsz majd egy szál cigi után, szóval, azt tanácsolom, tedd le ezt a rohadt cigit, még nem késő.

2013. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Aztán 45 éves korodra lehet, hogy föl sem áll majd rendesen.
2013. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló egy gondolat olvasó :O

Mindenkinek ment a zöldkèz.

Jöhetnek még válaszok!!!!!!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. febr. 25. 21:22
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
ha meg is nő (ahhoz a részéhez nem értek), tényleg kevesbé fogod tudni használni :D hamar kifulladsz, hamarabb leszel impotens, nem is fog olyan jól esni, szar az. és ezt úgy írom, hogy dohányoztam is, és most már nem, hááát, van hatalmas különbség a két érzés közt :D és ezt a lányok is tudják, úgyhogy ha régebben divat is volt cigizni, nyilván vonzóbb egy nemdohányzó bika, mint az, aki 10év múlva köhögni fog ha kicsit intenzívebb a dolog
2013. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem a megnövéssel lesz baj, hanem azzal, hogy a cigaretta érszűkületet okoz, ezért merevedése nem lesz egy idő után. Hiába lesz neki szép nagy, ha nem tudja használni.
2013. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Mióta gyújtasz rá és milyen fajtát szoktál szívni?
2013. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ritkán és kék dunhill.
2013. febr. 26. 16:40
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Én 19évesen próbáltam ki nem szoktam rá, ritkán gyújtok rá, ha van önfegyelmed és nem szoksz rá talán nem lesz gond.
2013. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Te kipróbáltad már a cigit kérdező?
2013. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen kipróbáltam :-(
2013. febr. 26. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!