Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotinon kívül milyen...

A nikotinon kívül milyen különbség van a dohányból, illetve a más (gyógy? ) növényekből készült vízipipa "dohány" között?

Figyelt kérdés
Felmerült bennünk haverral, hogy mióta ilyen drasztikusan megemelték a dohány adóját, azóta ott porosodik a pipája a sarokban. Mikor körbenéztem neten azt tapasztaltam, hogy a webboltok polcairól teljesen ki is szorították a dohány alapút ezek a másféle növényekből készült változatok.

2013. febr. 27. 21:40
 1/2 Damien001 ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy a gyártó tudja csak hogy mi van bennük.

Egyébként teljesen más az ízük, az állaguk, a daraboltság a nedvesség a hőbírás az ízleadás (többnyire szörnyű) és ezek is ugyan olyan drágák.

Házilag összekutyult cuccokat meg azért nem ajánlom mert a hozzáadott mesterséges anyagok vegyszerek tényleg tönkretehetnek ellenben a dohánnyal.

Ajánlom a vizipipaforum.hu-t ott van egy olyan téma hogy mit ne rakjatok a kerámiába. (nem emlékszem pontosan mi a neve)

Inkább vegyetek dohányt, vagy shiazot.

Ha meg nem engedhetitek meg magatoknak akkor nem kell erőltetni a pipázást, én is spórolok ahol tudok, de ez egy olyan dolog amin sajnos nem éri meg!

2013. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azóta kicsit tisztult a kép, azért nincs dohány a webboltokban, mert törvény tiltja. de attól még marad a kérdés, hogy a nem dohány alapú dohányok miben mások.

illetve ráakadtam olyanra is, hogy minden egyben, ízesített szén vagy mi.

ha erőltetni akarnám, akkor nem kérdezősködnék, hanem megvenném a legolcsóbb szart és kipróbálnám, de nem ez a cél. nem akarom magam a nikotin helyett valami még ártalmasabb szerrel mérgezni.

2013. márc. 16. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!