Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mit tegyek?

ChleniX97 kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és cigizek. Ha anyám rákérdez mindig azt mondom hogy nem cigizek stb. de tudja hogy néha szoktam és amikor meglátja nálam a gyujtót akkor kiakad. Hogyan érhetném el hogy elfogadja hogy cigizek ? köszi előre is. 15/F
2013. márc. 2. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az édesanyád soha nem fogja elfogadni, hogy 15 évesen cigizel. A dohányzás nagyon káros az egészségre, főleg fiatal korban. Sürgősen abba kellene hagyni. A tüdőrák ugyanis nem annyira jó dolog. Meg az idült hörgőhurut sem. Ezeket még soha senki nem mondta igaz?
2013. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy jót akar neked. A kezdeti stádiumban még nagyon könnyű leszokni a dohányzásról később viszont nagyon nehéz. Érdemes lenne még most leszoknod.

24f

2013. márc. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker válasza:

Egyrészt a cigi nagyon drága, másrészt, megnöveli a tüdőbetegségek esélyét, és az állóképességet negatívan befolyásolja.


Ezek miatt az anyák nem szeretik, ah a gyerekük cigizik.

2013. márc. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hazudsz a saját anyádnak? gratulálok, csak így tovább. én a helyedben még drogoznék is, azzal mégjobban meghálálod, hogy eltart
2013. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Néha néha egy szálat elszívsz, az nem nagy dolog. De én sem ajánlom,hogy mindennap pöfékelj. Nem tudom sportolsz-e valamit,de az biztos,hogy nagyon negatív irányba befolyásolja a teljesítményed. Ráadásul,ha később akarsz elkezdeni valamit,egyszerűen nem fogja a tüdőd bírni...

És tényleg rettentően drága. Én inkább csokit vennék belőle vagy félretenném vmi ruhára vagy cipőre.

2013. márc. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!