Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás helyett milyen...

Dohányzás helyett milyen "unalom űző" dolgokat lehet még csinálni ami nem káros?

Figyelt kérdés

Leszoktam, de úgy megszoktam, hogy ha várni kellett valakire, rágyújtottam. Vagy ha elsétáltam a vasútig rágyújtottam.

És így jobban telt az idő.

Most ez hiányzik.

Gondoltam a rágózásra, de elvileg az se jó, mert üres gyomor+rágó nem a legjobb...

Milyen más dolgot lehet csinálni amikor unatkozik az ember, és valamivel el kellene foglalnia magát?



2013. márc. 3. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Játszik a telefonján. :D
2013. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rágó a dohányzásról leszokottaknak a leges legjobb. Legyen nálad mindig, és ha elszívnál egy cigit akkor kezdj el rágózni. A ciginél nem is a nikotin a legrosszabb hanem a megszokás, és az orális inger.

Apukám 30 éve szokott le a cigiröl (láncdohányos volt), és azt mondja ha most elszívna egy cigit tuti vissza szokna rögtön.


telefonon szoktam én is játszani ha valkire várni kell. avasutig meg míg elsétálsz nézz körbe, figyeld meg a virágokat, fákat, mindent.

2013. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bajer ***** válasza:
Mindig legyen nálad olvasnivaló, ha meg mész a vasúthoz, legyen nálad MP3-as lejátszó, rajta a kedvenc zenéiddel, hallgasd azokat.
2013. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!