Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Más is észrevette, hogy a...

Más is észrevette, hogy a piros Marlboro már messze nem olyan jó mint régen?

Figyelt kérdés
10 éve még sokkal jobb ízű volt szerintem, óriásit romlott a minőség. Amúgy sárga Camelt szoktam venni, még mindig azt tartom a legjobbnak, de az is jobb volt régen. Mi a véleményetek?

#Marlboro #Camel #mizőség
2013. márc. 4. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Így van, ahogy írtad. Már semmi íze sincs, meg időnként csípi a számat. A tüdőmröl nem is beszélve. Állandóan köhögök tőle, de nem merek elmenni a tüdőgondozóba, nehogy tanáljanak valamit.
2013. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt érzem én is. Néha kimondottan csípi a számat. A Camel még jó de annak is romlott a minősége.
2013. márc. 4. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a hosszú pirosat szívtam régen, nemrég vettem megint, és szó szerint keserű volt. Nem értem. Ezek a beyondok jók?
2013. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:

8 éve nekem is ízlett, aztán 2 éve már nem olyan volt.


Tavaly piros Luckyt meg sárga Camelt vettem párszor, azok most is jobbak, de azért nem valami fergetegesek.


Nemrég kaptam egy cigitöltőt ajándékba, kíváncsiságból vettem hozzá hüvelyt meg Domingo dohányt. Na ez így féláron veri a Camelt is, szinte sajnálom, hogy manapság már nagyon ritkán gyújtok rá:)

2013. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!