Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első ciginek Dunhill switch?

Első ciginek Dunhill switch?

Figyelt kérdés

a LEGELSŐ ciginek nem lesz kicsit erős?

anti dohányosok ne írjanak :D



2013. márc. 5. 15:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Dunhill Switch BLUE :D azt elfelejtettem h kék színű :) nem mintha tudnék más dunhill switch-ről de azért gondoltam megírom :)
2013. márc. 5. 15:18
 2/7 zabmester ***** válasza:
60%

Szerintem az első cigi a legtöbb esetben olyan, amilyennel az embert megkínálják. Nem is értem, mi értelme módszeresen rászokni.

Amúgy én is dohányzom, nem vagyok antidohányos, csak nem tudom, minek ezt így túlpörögni. Meg amúgy is, most akarsz elkezdeni cigizni, amikor ilyen tetű drága, és hamarosan már hozzájutni is alig lehet?

2013. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

TELJESEN mindegy, hogy mi lesz az első cigid :D úúúúgyis szar lesz az első ráöffentés :D

Az ízlés majd csak hónapok után fog kialakulni, eleinte csak úgyis próbálgatni fogod, szóval tökmindegy, hogy milyen cigifüst megy le először a tüdődbe :D

De inkább csavard. Nem olyan büdös.. Tapasztalat! Én is csavartat szívok! 4 év után áttértem rá:)

2013. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%
ne szokj rá iszonyatosan nehéz leszokni :) ( tapasztalat ) tök mindegy milyen az első cigi, szar lesz ,köhögsz majd mint az állat , fulladsz, felesleges:D
2013. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
88%
Ne gyujts rá soha. Kurv@ nehéz leszokni. Meg fogsz dögleni. Egy átok a cigaretta. Kb 7 évig szivtam. Legalább 6x próbáltam leszokni de mindig kudarc lett a vége. Most az ucsó siker volt, 2hónapja nem szivom azt a sz@rt.
2013. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
te eszetlen istenbarma, nem tudod, hogy dohányozni egyáltalán nem menő?
2013. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, mindenki másképp reagál rá először.

Én kék multival próbáltam ki, először kicsit furcsa és kellemetlen volt.

Hány éves vagy? Kipróbáltad már? Milyen volt?

2013. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!