Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 évesek! Mi a véleményetek...

14 évesek! Mi a véleményetek a cigarettáról?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy miből telik rá nekik... Csak nem lopkodnak anyuci tárcájából?
2013. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én kifejezetten utálom. Már a szagától is rosszul leszek és nem értem hogy tudja valaki ezt a szájába venni. Ha lehetőségem van még az utcán is elkerülöm a cigiseket. És egy fiúnál a cigizés akár kizáró ok is lehet nálam.

14/l

2013. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz nem 14 vagyok de 14 évesen szoktam rá.

Nem azért,hogy menő legyek vagy ilyesmi csak egy haverommal vettünk egy dobozzal, elszívtunk egy szálat, meg még egyet, aztán még egyet és így tovább. Azóta sem szoktam le, pedig ennek már 8 éve.

2013. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én kifejezettem szeretem. olyan 4-5 hónapja szívok rendszeresen. elsõ szálamat menõségböl szívtam az egyik fiú osztálytársammal. én a zsebpénzembõl és a "fizetésembõl" amit a szomszéd nénitöl kapok mikor bevásárolok helyette 14/L
2013. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 14 évesen szoktam rá. Zsebpénzemből telt rá, akkor még nem volt ennyire drága, meg csak napi 2-3 szálat szívtam eleinte.
2013. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 13 évesen próbáltam ki.. azóta se szivtam és nem tudom mi a francot szeretnek ebbe...sok idióta..

16F

2013. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!