Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudok Miskolcon 200-250gr-...

Hol tudok Miskolcon 200-250gr-os vizipipa dohányt venni?

Figyelt kérdés
Egy helyet az tudok a Centrum és a Villanyrendőr között (Szultán vizipipa üzlet) de ott csak Al Waha van és hát legutóbb is eléggé szar volt már a dohány (utánanéztem és 2008 óta nem forgalmazzák szóval eléggé nem frissek a dohányok már ott)
2013. márc. 6. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos 250g-os kiszerelésűt a magyar törvények miatt, már nem forgalmazhatnak, ha mégis az egyrészt legális, másrészt 100% hogy régi és lejárt termék.

Próbálkozz benzin kutakon, vagy dohány trafikosnál. Esetleg még azt tudom tanácsolni hogy, beszélj a vízipipabolt vagy a dohány trafik tulajdonosával, hogy vegye fel a kapcsolatot a Pannon Tobaco kis és nagykerrel. Elég széles a paletta, az általuk forgalmazott dohány márkák, és ízek között.

2013. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt nem tudom, forgalmazhatnak-e, de van egy nagyon jó kis dohánybolt a plázában (búza téri bejárat felől, rögtön az első bolt jobbra). Amilyen dohányterméket akartam, ott mindig megkaptam. Próbálkozz ott.
2013. márc. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Damien001 ***** válasza:

Al-Waha az tényleg elég sz@r lehetett!!!

Amúgy szerintem csak glicerint kellett volna bele tenni, mert a múlt hónapban találtam a padláson egy 5 éves Al-Mazag dohányt még a zárjegy nélküli időkből. Glicerint neki, eltelt egy hét és valami iszonyat finom ízek jöttek ki belőle.


Németországot ajánlom, ha van ismerősöd aki be tudja hozni akkor bízd meg, de ahhoz meg a német dohánytörvény miatt kell glicerint adni, hiába tűnik tocsogósnak nem lesz a legjobb.

99,5%-osat ajánlok vagy Al-Fakher glicerint azzal számolni sem kell.


Ha Magyarországról akarod beszerezni akkor meg tényleg csak az eladóval tudsz beszélni

2013. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Trafikmutyi óta az interspar-al szemben lent van egy kis bolt ott van normális kínálat al fakher-ből meg nakhlából. 50g-osak de sok íz van. Jó bolt ajánlom!
2016. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat a Szinvapark Interspar-ra gondoltam. Azzal szemben a másik oldalon az aljában az épületnek ahol egy borszaküzlet is van van egy trafik.
2016. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!