Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb cigaretta?

Figyelt kérdés

Én még csak 2 hete dohányzok és sárga Bondot vettem.

Más márkát is kipróbálnék.

Szerintetek melyik a legjobb.

Az erősségét is szeretném tudni:

Nikotin tartalom 0,6 mgr

Kátrány tartalom 7 mgr

Szénmonoxid tartalom 8 mgr

Pl.: Sárga Bond 0,3 3 4



2013. márc. 7. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Figyu, még időben szólok Neked, aki két hete szívod: most hagyd abba amíg könnyű, amíg nem késő!

Minden tekintetben jobban jársz, higgy nekem, én 20 éve cigizek..

2013. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

narancs pallmal, kékmulti, sárga multi

Ha van rá egy mód ne naponta hanem néha néha gyújts rá. F/29

Hány éves vagy?

2013. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kinga1995 ***** válasza:
36%

Marlboro blue frost messze a legjobb második a pattintós Dunhill a zöld Pallmall még egész jó.

Nem mentolosból a kék multi, esetleg az arany marbi.

2013. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sárga Camel messze a legjobb cigi, de annak igencsak magas a nikotin tartalma úgyhogy nem kifejezetten két hete dohányzónak való. Amúgy egyik se jó, legjobb ha leszoksz időben, illetve ha rá se szoksz. 2 hét alatt tuti nem szoktál rá, most hagyd még abba. Kipróbáltad a tapasztalat kedvéért? Teljesen oké, de ne keverd magad függőségbe, inkább az árát költsd valami maradandó dologra.
2013. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rózsaszín Pall Mall.
2013. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
64%

Milyen jó ötleteket kap a kérdező :D Egyiket se vedd meg!Mért szívod?Finom?Jó az illata?

12 év után most tettem le a cigit,te meg azon dolgozol,hogy függő legyél :( Sajnállak nagyon ha az leszel,mert nem jó.

2013. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az lesz amit a többség mond nem fogok többet cigizni vagy csak alkalmanként.

Amúgy 19 vagyok.

2013. márc. 8. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb cigis úgy kezdi, ahogy én is, hogy csak alkalmanként szív, aztán egyre többet, majd csak azt veszi észre, hogy nem bírja letenni. Dönts: vagy rászoksz ilyen árak mellett, vagy teljesen hagyd el, még buliban se szívjál!
2013. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem a kedvencem a fekete Dunhill,világoskék sopianae
2013. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 titán1234 válasza:
könyörgök ne cigizz én is így voltam (bár én 16 vagyok), hogy majd cigizzek aztán láttam a szenvedését annak aki jóval több mint húsz éve dohányzik legyél csak party dohányos de ne szokj rá nem éri meg igazából egyik ember se tudja meg mondani miért szokott rá........szerintem a legtöbben csak fogják valamire meg nyugtat stb...
2014. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!