Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Februar 10. -en leszoktam a...

Februar 10. -en leszoktam a cigiről olvastam hogy mennyi pozitiv tulajdonsaga van a bör polusai kitagulnakstb. nekem annyira kitagult hogy tele vagyok pattanassal es nem jött meg a menstruaciom. Volt masnak is hasonlo tapasztalata?

Figyelt kérdés
Volt masnak is hasonlo tapasztalata?terhes nem vagyok mert teszteltem.

2013. márc. 13. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nincs köze a cigi elhagyásának a menstruációhoz. Késik valamennyit hány éves vagy?


Az,hogy pattanásaid lettek arra utal,hogy kamasz vgay vagy pedig velemiért egyidejűleg felborult a hormonháztartás is.

2013. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 vagyok es biorezencias kezelessel szoktam le a cigiröl ahol elmondtak hogy naprol napra milyen pozitiv hatasai vannak ha elhagyom a cigit ezt mindet tapasztaltam is,szo volt rola hogy megvaltozik a bőröm is az eddig hasznallt termekek esetleg csuszhatnak rajta a kitagult polusok miatt a pattanasok ezert keletkezhetnek,na de hogy nem jön meg?Az igazsag resze hogy fel is vagyok fazva de mult honapba is felvoltam es megis megjött.olvastam valahol hogy a cigi abbahagyasa is befolyasolhatja a havi verzest.
2013. márc. 13. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nézd,én másfél éve szoktam le,5 év dohányzás után.nem látok semmilyen pozitív hatást.nem lett szebb a bőröm,fehérebb a fogam,meg semmi ilyesmi.
2013. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kipattogzás szerintem természetes lehet ilyenkor, magamon és máson is tapasztaltam hasonlót, a menzesz elmaradását inkább a stressz tudja kiváltani.
2013. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy nem lacc semmit ez szamomra hihetetlen en litaniat tudnek irni valo an a sok pozitiv hatasrol.

Napi 1,5-2doboz cigit szivtam el miutan letettem 1 het mulva ugy ereztem magam mint aki ujjaszületett

24eves vagyok a 3.on lakunk es volt ra pelda szegyen vagy nem hogy nagy szenvedessel masztam fel most meg mint aki repül

2013. márc. 14. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!