Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő kell az utolsó...

Bresser kérdése:

Mennyi idő kell az utolsó cigaretta elszívása után hogy ne kivánjam többet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem eltelt idő kérdése... A legjobb megoldás egy befőttes gumi. Tedd a csuklódra és amikor azt érzed, hogy? fú most de jól esne egy cigi, akkor 2-3 alkalommal húzd meg jó alaposan a gumit és engedd el. Fájni fog veszettül de 1-2 hét alatt beléd rögzül, hogy nem akarsz egy szálat se elszívni :)
2013. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ez elég barbár módszer előző. komolyan csinált ilyet valaki? bevált?

elvileg nincs olyan hogy nem kivánsz többet, csak olyan van hogy meg bírod állni

2013. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
XD kösz
2013. márc. 26. 07:34
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

elsőt ki pontozta le? igenis hasznos amit írt


amúgy meg, ha fejben eldöntöd, hogy nem kell több, akkor az utolsó szál után már nem fogod kívánni. tudom, meseszerűen hangzik, én az allen carr könyvvel szoktam le, és egy év alatt körülbelül 3x jutott eszembe a cigi, és nem "megállom hogy ne gyújtsak rá", hanem szinte a leszokás első hetétől kezdve undorodtam tőle

2013. márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

A pofám leszakad amiért 32%-ot kaptam a válaszomra...

Ez a legelemibb ösztöne az állatoknak , AMI FÁJ AZ NEM JÓ. Mi is állatok vagyunk ezek a dolgok ugyanúgy rögzülnek bennünk...

Mellesleg hasznos módszer lehet még ha kórélettan könyveket lapozgatsz és megkeresed hogy néz ki egy frissen boncolt dohányos tüdő... Csak nehogy a sírás kerülgessen utána...

32%??? Aki nem ért hozzá ne pontozzon....

2013. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már nézegettem fekete tüdőket, fete kihulott fogakat, szétroncsolt szájat de eggyikse segített, és már megpróbálltam azt is hogy csak úgy simán abbahagyom de továbbra is kívántam a cigit. Többnyire ezért kértem itt, segítséget.
2013. márc. 26. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Mennyit szívsz naponta és milyen fajtát?

Hány éves vagy? Mióta dohányzol?

2013. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Naponta 13-14 száll naponta, töltött kék bond.

16-éves vok és 2 éve dohányzom.

2013. márc. 27. 18:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Vágj bele a leszokásba, ne félj, menni fog, fiatal rugalmas szervezeted van. Egy ideig még kívánni fogod, de idővel nem fog hiányozni, nem lesz könnyű, de meg lehet csinálni.

F/29

2013. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én napi 2,5 dobozról szoktam le amikor az utolsó dobozt bontottam fel,elhatároztam ezt elszívom és többet nem gyujtok rá.Ez34 éve volt ,voltak visszatérően nehéz napok vagy 12-13 évig,de azóta nem szívtam egy szálat sem.Ki se mertem számolni hogy mennyit spóroltam.
2013. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!