Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a cigarettázó emberekné...

Milyen a cigarettázó embereknél a torokváladék?

Figyelt kérdés

kezdő cigis vagyok

Mitől alakul ki, részletesen mondjátok el, milyen érzés, stb!


2013. ápr. 1. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A kátránytól. Milyen fajtát szívsz? Hány éves vagy?
2013. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugy emlekszem, olyan takonyszerü (15 ev tavlatabol)
2013. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor jelentkezik, amikor krónikus gyulladás alakul ki. Mivel minden ember más van akinél 2 év múlva jelentkezik / függ az elszívott cigi mennyiségégtől is/ van akinél 10 év múlva. Kezdetben csak fehéres,átlátszós tényleg olyan mint a tojásfehérje. Addig ilyen , amíg nincs benne sok baktérium. Amint elszaporodik benne bármely kórokozó fajta /mivel ez a váladék pang/ megjelennek a fehérvérsejtek közül a faló sejtek,. Mindaddig amíg ezek kordában tudják tartani a baktérium létszámot csak sűrűbbé válik, de még fehér. Aztán elkezdődik a gennyes sárga fázis később meg a zöldes.

Aztán, ha kialakul a tüdőrák, akkor a köpet barnás lesz illetve friss piros vér is jöhet, majd a delikvens darabokban felköhögi a tüdejét a saját markába.

Nagyjából ezek a fázisok :)

2013. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

OFF

Kedves 3.,

en nem dohanyzom, es reggelente felköhögök sarga sürübb valadekot. (Neha vereset, pl. orrverzesnel, es gondolom, mas kisebb verzes is lehet neha a köhögestöl.) A haziorvos csak mosolyog ilyesmin - akkor ez megis gyulladas, problema???

2013. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

15/F

Fedjetek meg, megérdemlem

2 naponta 2 darab szivarka és 1 djarum black és 1 narancs pall mall click on

Nem dobozban értetendőleg

2013. ápr. 1. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz nehogy rászokj, akkor kényszerből kell szívnod, nem fog jólesni. Mióta gyújtol rá?

Én 19évesen próbáltamki, nemszoktam rá néha narancs pall mall. F/29

2013. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak az elég lenne, hogy megfedünk így írásban...

Azaz igazság, hogy mindenki így kezdi, heti 1-2 szállal, aztán kétnaponta 1-2 szállal, aztán napi szintre kerül a dolog.Azok közül, aki kipróbálta és folytatta nagyon kevesen tudnak megmaradni az alkalmi dohányzó szinten. Ezt Te is megpróbálhatod. 2 hétig semmi aztán 1-2 szál a következő héten majd ismét semmi. Ha ezt bírod évekig akkor vagy alkalmi dohányzó , de ez is magában hordozza annak a lehetőségét, hogy bármikor megugrik az elszívott cigik száma és aztán elvesztél.

Most persze azt mondod nem én nem. 12 évesen gondoltad, hogy 15 évesen heti 12 szálat szívsz / írtad 2 naponta megy a dolog 4 darabbal/. Biztos nem, de hát ez most mégis így van.

De ez a Te döntésed és természetesen az esetleges következményeit is neked kell elviselni.

/ 3-as vagyok/

2013. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!