Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füves cigi attól különbözik...

A füves cigi attól különbözik a rendestől, hogy barna?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább attól, ami benne van.
2013. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te még maradj a nyalókánál!
2013. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
marha vicces. am jól tudom, mi van benne és azért kérdeztem, mert nem voltam benne biztos
2013. ápr. 5. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam füves cigit, de a párom rendeset szív, és az barna.
2013. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rendes, tiszta füves cigin (greenpeace) látszódik, hogy az egész zöld. Ha dohánnyal van keverve, akkor igen, barna, viszont meg kell említeni, hogy ha fű nélkül TEKEREK egy cigit, az is barna lesz. Valamint léteznek olyan papírok, amik fehérek, és nem átlátszóak, és ha ügyesen tekered meg a joint-ot, olyan lesz, mint egy normál cigi.


Van még ún. "blunt" is, ami arról szól, hogy a szivarból/szivarkából (olyanból, ami rendes dohánylevéllel van körbetekerve, tehát nem az itthoni Szofi 400 Ft-os hülyeségéből) kinyomkodják a dohányt, vagy egyszerűen felvágják és eltüntetik a tartalmát, majd zöldet tesznek a helyére. A "swisher" ugyanez, csak arra külön márka van (Swisher Sweets), ami arról szól, hogy a dohánylevél ízesített. Nekem sem a blunt, sem a swisher nem jön be, maradok a jointnál. Annak is van viszont egy ún. "doobie" változata, ami a tipikus jamaikai, kövérkés jointokra utal.


Fogyaszthatod még bongból, vaporizerből, de ezek nem ide tartoznak. A kérdésre válaszolva: nem biztos tehát, hogy ha a cigi barna, akkor füves is.

2013. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, am nem szándékozok cigizni, csak kíváncsi voltam
2013. ápr. 6. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
A szagából lehet inkább megkülönböztetni az nagyon jellegzetes.
2013. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!