Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy be akarják tiltani a slim, és ízesített (pl mentolos) cigiket és hogy az összes cigi fehér szürős lesz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy akkor leszokom. Szerintem ezt akarják elérni. Nekem nem kell ugyanaz a cigi, amit a melósok szívnak, inkább nem szívok többet.
2013. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Felőlem az összes cigit is betilthatnák, semmi értelme, csak magunknak meg a környezetnek ártunk vele, másra nem jó.
2013. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem inkább a hulladéklerakásra figyelhetnének vagy valami másra, amerikában is be van tiltva az ízesitett, ezért a djarum szivarkákat csinált, én is leszoknék.
2013. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kinga1995 ***** válasza:
66%

Azt hogy menjenek a qurva anyjukba!

Évek óta mentolost szívok, sztem sokkal finomabb, mint a sima! Mondjuk szoktam néha nemmentolosat is szívni (főleg hidegben), úgyhogy ezentúl majd marad a kékmulti, meg az arany marlbi.

Homlokhorpasztókat nemigen szívok,de van aki azt szereti, minek betiltani?

A füstszűrő nemigen érdekel, nem nézegetem hanem szívom :-D


De kicsit már elegem van, először rárakták a hülye képeiket, a fekete Dunhill Switch-nek is tök szép (volt) a doboza, múltkor veszek egyet, ott vigyorog rajta egy rohadó fogsor... Mi a f@szért kell nekem ezt nézni?

Meg, hogy nem lehet cigizni a vasútállomáson, meg az aluljárókban... Miért?! A peronon elviszi a füstöt a szél, ott legalább volt tető, mostmeg állhatok kint az állomás előtt, esőben, szélben...


Meg oké, azt megértem, hogy nemdohányzókkal, gyerekekkel, terhes nőkkel nem cigizünk egy helyen, erre mindig figyelek is, de elmennek a f@szomba, hogy betiltották mindenhol... Éttermekbe, kocsmákba miért nem lehet külön egy dohányzó meg nemdohányzó rész?

Meg a vonatokon, volt dohányzó vagon, azt minek kellett megszüntetni?!... Ne üljön be a dohányzóba, aki nem cigizik, nekem meg ne kelljen már 2-3 órát cigi nélkül kibírni...


Na szal kicsit már elegem van, mintha olyan szörnyű dolog lenne. Egy picit talán egészségtelenebbül élünk, ok, de miért fáj ez a nemdohányzóknak?

2013. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsóval teljesen egyetértek, pedig én csak nagyon ritkán cigizek. Úgy üldözik a dohányosokat mint ha bűnt követnének el azzal hogy rágyújtanak.

A mentolosat én sajnálnám ha betiltanák.

Ez olyan mint ha mondjuk a citromos sört akarnák betiltani. Semmi értelmét nem látom.

2013. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem annyi bőrt kell lehúzni a dohányosról, amennyit lehet. Emelni a végletekig az árakat, és büntetni minden szabálysértésért. Még mindig "barátibb" megoldás, mint kollektíven mindenki pénzét elvenni. A dohányzás meg egy opció, aki akarja használni, az vállalja azt, hogy szabályok vannak rá, és hogy drága. Úgyhogy emiatt nem értek egyet bármilyen cigi betiltásával. Lehessen csak széles választékban kapni, sőt, én visszavezetném a reklámokat is. Aki nem akar, az úgysem fog dohányozni.
2013. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Már bocs 6-os de a hozzászólásod alapján egy bunkó vagy. Azthiszed hogy csak mert valakinek van egy magára talán káros szokása akkor minden bőrt le kell húzni róla, ha úgy is függő akkor csaljunk ki belőle minél több pénzt ugye? Az alacsonyan iskolázott emberek is, hát miért nem tanultak? Alkalmazni kell őket egy munkahelyen, ahova épp hogy felvették őket, mert más állást úgy se nagyon találnának, utána pedig minél többet dolgoztassuk őket, minél kevesebb bérért. Az tök mindegy hogy jutottak ilyen sorsa, ha ők azt választották hogy 2es tanulók lesznek akkor ez lesz a sorsuk.

Ez jellemzi a gondolkodásmódodat. Megkérlek hogy ne ítélkezz.

2013. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholt miért nem titják be? Legyen egy sima átlátstzó üvegben tisztaszesz, aki inni akar, igya azt. Nem?

Mindig a dohányosokat üldözik... a piásüvegen miért nincsen rákos máj, meg szétvert gyerekek, asszonyok képe?

2013. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem ítélkezek, de most szerinted melyik a jobb? egy felesleges, egyébként sokba kerülő "szórakozást" adóztassanak, vagy mondjuk a kenyér kerüljön jövő hónaptól másfélszer ennyibe? gondolkodj mielőtt másokat szólsz le
2013. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!