Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem jó a kerámia a pipámra?

Miért nem jó a kerámia a pipámra?

Figyelt kérdés
Vettem egy pipát, adtak ugye hozzá kerámiát, de vettem hozzá egy szebbet. Az viszont nem jó rá... olvastam, hogy minden kerámia jó a pipához, de ezt nem értem. Más tömítés kéne?

2013. ápr. 11. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez logikus, igen, más tömítés kéne. Vagy mégis az eredetit teszed rá.:D
2013. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A nem jó alatt itt a túl nagyot kell érteni? Mert akkor egy vastagabb tömítés megoldaná a problémádat. (Ha van kettő vékony tömítésed akkor az is megteszi.) Viszont, ha arról van szó, hogy nem fér rá, akkor sajna nem nagyon lehet mit tenni.
2013. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha túl kicsi és nem fér rá, akkor kerámiát meglehet oldani esetleg úgy hogy amennyire tudod ráteszed és alufóliával vagy egyéb hőbiztos anyaggal valahogy körbetakarod, hogy ne szivárogjon. Ha túl nagy, akkor egyszerüen vagy 2 tömítés vagy szintén valami alufóliával lehet segíteni.
2013. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!