Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen erősebb cigik vannak a...

Milyen erősebb cigik vannak a Piros Marlborotól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 23:51
 1/10 acelsziv ***** válasza:
Munkás, Kossuth, Fecske. Esetleg a barna szofi leszakított füstszűrővel :D
2013. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért hasonló színvonalra gondoltam :)
2013. ápr. 21. 00:02
 3/10 anonim válasza:
fekete pall mall
2013. ápr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:
18%
Azért megkérdezném, hogy egy olyan cuccban, ami sárgítja a fogakat, rohasztja a tüdőt, ráncossá teszi a bőrt és undorító kipárolgást és szájszagot csinál minek kell színvonalat keresni?
2013. ápr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fekete Pall Mall:

Kátrány: 10 mg

Nikotin: 0,8 mg

Szén-monoxid: 10 mg

Ennél erősebbet mostanában nem láttam.

Legalábbis boltban:D

2013. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fekete Dunhill (sima, nem a pattintós)
2013. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Barna Sophianae szivarka. Én eddig napi szintes elpusztítottam 1.5 doboz beton szofit. De mióta szivarkázok elég vennem 1 dobozzal másfél-kétnaponta (425Ft egyenlőre).
2013. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Piros Mustang (ha lehet még kapni), Kossuth, talpas Symphonia, piros Főnix, barna P20, szlovák sárga Mars, Djarum (papíron, ízre gyönge), szivarka (nem a Sláger és társai...) letüdőzve.
2013. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előzőre :

"Djarum (papíron, ízre gyönge)",: azért gyenge mert keretekes cigi és a kretek miatt könnyebb letüdőzni. Régen rendeltem indiából eredeti Djarum Blacket az eredetit abban a nikotin 2x annyi mint a magyarított verzióban. Amúgy ország függő van ahol a 2,4 mg/szál is megengedett. Magyarban eddig a legdurvább amit szívtam az a Davidoff Magnum volt. 90-es hosszú volt és vastagabb volt kicsit mint a natur cigi, több volt benne aszem a nikotin és osztott dobozban volt kapható (vagy még kapható is, de már vagy 3 éve nem láttam sehol. Kecskeméti tescos dohányshopban biztos volt, kb 3 hétre rá h rákattantam eltűnt :( ...).

2013. ápr. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még gyönge, indonéziait még nem szívtam.
2013. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!